Logo MojaObčina.si

Vojnik

JUTRI
16°C
-1°C
PET.
14°C
0°C
Deli

Odprtje asfaltirane ceste v Polžah

Za krajane Polž je bila nedelja, 7. oktobra 2018, poseben dan. Pripravili so slovesnost ob odprtju asfaltne prevleke na cesti, ki vodi na hrib Strmec. Slovesno odprtje s prerezom traku je bilo v dolini. Prisotne so nagovorili Terezija Hladin, v imenu krajanov in odbora, Slavko Jezernik, predsednik Sveta KS Nova Cerkev, župan Branko Petre in dekan Alojz Vicman, ki je cesto in prihodnje voznike blagoslovil.

Na odprtju so bili prisotni vsi, ki imajo zasluge, da je dostop v zgornji del Polž varen in ne uničuje avtomobilov in onemogoča spiranje cestišča ob vsakem večjem nalivu. Druženje se je nadaljevalo pri Kramarjevih. Bilo je veselo ob humorju in harmoniki Mira Klinca, Mitje Gobca in podpori Franja Oseta. Poskrbljeno je bilo za hrano in pijačo. Veliko število udeležencev je dokaz, da vsaka pridobitev v kraju ljudi poveže in jim da nov elan za sodelovanje tudi v prihodnje.

 

Srečno vožnjo.

 

Tekst in foto: Lea Sreš

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!