Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.09.2018

delno oblačno
Danes bo sprva oblačno s padavinami in nevihtami, ki bodo zgodaj dopoldne od severa ponehale. Zapihal bo okrepljen severni veter. Sredi dneva se bo zjasnilo, popoldne bo povsod večinoma sončno. Še bo pihal severni do severovzhodni veter, na Primorskem šibka do zmerna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 20, na Primorskem okoli 22 °C.
13°C | 17°C
torek, 23.09.2018
11°C | 21°C
sreda, 25.09.2018
3°C | 17°C
četrtek, 26.09.2018
-1°C | 16°C
petek, 27.09.2018
3°C | 20°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.9.2018 ob 6h
V jutranjem času lahko najmočnejši sunki severnega vetra ponekod v severni in severovzhodni Sloveniji presežejo hitrost 70 km na uro.
13°C
17°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Čistilna akcija – stvar zavedanja občanov


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
27.03.2017      17:26
A A

Čistilna akcija – stvar zavedanja občanovUdeleženci čistilne akcije 2016 v Vojniku pred odhodom na delo.
Udeleženci čistilne akcije 2016 v Vojniku pred odhodom na delo.
Deli:

Občina Vojnik in krajevne skupnosti Vojnik, Frankolovo in Nova Cerkev vas lepo vabijo, da se udeležite SPOMLADANSKE ČISTILNE AKCIJE, ki bo potekala v soboto, 1. aprila 2017. 

Kot že nekaj let do zdaj, boste vreče in rokavice prejeli na zbirnem mestu pred svojo KS, gasilskim domom oziroma Občino Vojnik. Po dobro opravljenem delu se prileže tudi malica, za katero bo tudi letos poskrbljeno. 

Poudarek akcije je na ločevanju odpadkov. Vreče, ki jih boste napolnili, boste pustili na določenih zbirnih mestih, enako tudi večje odpadke, od koder jih bodo odpeljali. Ne pozabite na primerno obleko in obutev.

 

Vzemite si nekaj ur časa in se udeležite akcije v svojem kraju. Za vaš prispevek pri čiščenju okolja bo hvaležna narava, zadovoljni pa boste tudi vi, saj boste od zdaj gledali na urejenost okolja z drugačnimi očmi. Povežite se s sosedi, sokrajani, društvi in dogodek bo postal prijetno in koristno druženje.

 

Tekst in foto: Lea Sreš
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 120
Izšla: 21.09.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.