Logo MojaObčina.si

Vojnik

JUTRI
2°C
-3°C
TOR.
5°C
-3°C
Deli

Čistilna akcija – stvar zavedanja občanov

Občina Vojnik in krajevne skupnosti Vojnik, Frankolovo in Nova Cerkev vas lepo vabijo, da se udeležite SPOMLADANSKE ČISTILNE AKCIJE, ki bo potekala v soboto, 1. aprila 2017. 

Kot že nekaj let do zdaj, boste vreče in rokavice prejeli na zbirnem mestu pred svojo KS, gasilskim domom oziroma Občino Vojnik. Po dobro opravljenem delu se prileže tudi malica, za katero bo tudi letos poskrbljeno. 

Poudarek akcije je na ločevanju odpadkov. Vreče, ki jih boste napolnili, boste pustili na določenih zbirnih mestih, enako tudi večje odpadke, od koder jih bodo odpeljali. Ne pozabite na primerno obleko in obutev.

 

Vzemite si nekaj ur časa in se udeležite akcije v svojem kraju. Za vaš prispevek pri čiščenju okolja bo hvaležna narava, zadovoljni pa boste tudi vi, saj boste od zdaj gledali na urejenost okolja z drugačnimi očmi. Povežite se s sosedi, sokrajani, društvi in dogodek bo postal prijetno in koristno druženje.

 

Tekst in foto: Lea Sreš

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!