Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.04.2018

pretežno jasno
Ponoči bo jasno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 4 do 10, ob morju okoli 12°C.
6°C | 26°C
sobota, 21.04.2018
6°C | 27°C
nedelja, 22.04.2018
8°C | 28°C
ponedeljek, 23.04.2018
9°C | 26°C
torek, 24.04.2018
8°C | 25°C
Opozorila
Četrtek, 19.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
26°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Počitnice v Knjižnici Vojnik


KULTURA

| |
13.07.2017      15:30
A A

Počitnice v Knjižnici Vojnik


Uvod v letošnje poletne počitnice smo v Knjižnici Vojnik preživeli v družbi osnovnošolcev. V sodelovanju s Kamrico Vojnik smo organizirali ustvarjalni delavnici, kjer so otroci pripravili in okrasili cvetlične lončke ter udeleženci pripravili odlične presne sladice. Delavnici sta potekali v prijetnih ustvarjalnih prostorih Kamrice, medgeneracijskega centra Vojnik.


Poletno ustvarjanje
Poletno ustvarjanje
Deli:

V sodelovanju z Občino Vojnik smo pripravili tečaj preživetja v naravi pod vodstvom inštruktorjev šole preživetja Laris. Otroci so se naučili nekaj osnovnih tehnik preživetja v naravi in se hkrati zabavali ob postavljanju bivaka, spuščanju po vrvi in streljanju s pihalnikom in z lokom. Za pripravljenost in sodelovanje pri organizaciji delavnic bi se radi zahvalili Občini Vojnik in Kamrici Vojnik ter udeležencem delavnic, ki so tako dejavno preživeli nekaj dni počitnic.

 

Tekst in foto: Betka Hutinski
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 118
Izšla: 01.03.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.