Logo MojaObčina.si

Vojnik

JUTRI
2°C
-5°C
PON.
1°C
-7°C
Deli
8092

Počitnice v Knjižnici Vojnik

Uvod v letošnje poletne počitnice smo v Knjižnici Vojnik preživeli v družbi osnovnošolcev. V sodelovanju s Kamrico Vojnik smo organizirali ustvarjalni delavnici, kjer so otroci pripravili in okrasili cvetlične lončke ter udeleženci pripravili odlične presne sladice. Delavnici sta potekali v prijetnih ustvarjalnih prostorih Kamrice, medgeneracijskega centra Vojnik.

V sodelovanju z Občino Vojnik smo pripravili tečaj preživetja v naravi pod vodstvom inštruktorjev šole preživetja Laris. Otroci so se naučili nekaj osnovnih tehnik preživetja v naravi in se hkrati zabavali ob postavljanju bivaka, spuščanju po vrvi in streljanju s pihalnikom in z lokom. Za pripravljenost in sodelovanje pri organizaciji delavnic bi se radi zahvalili Občini Vojnik in Kamrici Vojnik ter udeležencem delavnic, ki so tako dejavno preživeli nekaj dni počitnic.

 

Tekst in foto: Betka Hutinski

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij