Logo MojaObčina.si

Vojnik

DANES
21°C
1°C
JUTRI
21°C
2°C
Deli
2775

Bil je en lep večer

V četrtek, 2. marca 2017, ob 19.30 uri je bilo v Kulturnem domu Vojnik Območno srečanje malih pevskih skupin.

Nastopile so pevske skupine občin Celje, Dobrna, Štore in Vojnik z največ 11 pevci, vsaka s tremi pesmimi: s slovensko ljudsko pesmijo v izvirni obliki ali obdelavi, z umetno pesmijo slovenskega avtorja ter s pesmijo po lastnem izboru. Nastope je spremljala strokovna selektorica Tadeja Vulc. Nastopili so: Sekstet Lindek Frankolovo, Kvartet Grmada Celje, Štorsko pevsko društvo Osti Jarej, Nonet Gimnazije Celje – Center, Kvartet Frankolovo,  in Vokalna skupina »In spiritu« Vojnik.
 
Organizator srečanja je bila JSKD OI CELJE in Občina Vojnik.

Program so sofinancirale Mestna občina Celje, Občine Vojnik, Dobrna, Štore in ZKD Celje.

Tekst: Lea Sreš
Foto: Tomaž Černej in Lea Sreš

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi