Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 19.01.2018

pretežno oblačno
2°C | 11°C
sobota, 20.01.2018
1°C | 9°C
nedelja, 21.01.2018
0°C | 12°C
ponedeljek, 22.01.2018
-4°C | 8°C
torek, 23.01.2018
-1°C | 12°C
Opozorila
Četrtek, 18.1.2018 ob 18h
Zvečer in v prvem delu noči na petek bodo najmočnejši sunki jugozahodnega vetra v višjih legah in po nižinah severovzhodne Slovenije lahko presegali hitrost 70 km/h.
2°C
11°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Vipavska turistična ponudba združena na sejmu ......


TURIZEM

| |
25.02.2015      7:33
A A

Vipavska turistična ponudba združena na sejmu Alpe Adria


TIC Vipava se je odzval povabilu društva DOLI na skupno predstavitev Vipavske doline na sejmu Alpe Adria: Turizem in prosti čas, ki je letos potekal od srede, 28. do sobote, 31. januarja na GR v Ljubljani. V okviru vipavske stojnice se je predstavilo Turistično društvo Podnanos, ki je obiskovalce vabilo na 'Teden kulture' v Podnanosu, še posebej na tradicionalni pohod 'Z Vertovcem v rojstni kraj slovenske himne', ki je letos potekal 31. januarja 2015.


Deli:

Prvi sejemski dan se nam je pridružil mladi vinar iz kleti Cultus iz Podrage, TD Podnanos je gostom ponujalo gluhe štruklje. Za promocijo športnih aktivnosti je poskrbelo ŠD Tura, ki letos še posebej vabi na edinstven športni dogodek Ultra trail Vipavska dolina.

Drugi sejemski dan so popestrili predstavniki KID Teodozij, ki so gostom predstavili nov film 'Rimska zgodba'. V družbi Vipavske vinske kraljice so lahko gostje okušali vina iz vinske kleti Jurija Žorža s Slapa, TD Podnanos pa je ponovno vabil na dogodke v okviru tedna kulture.

Kljub sneženju je sejem v petek in soboto obiskalo veliko število domačih obiskovalcev. Ta dva dneva so vipavsko ponudbo predstavljali Vinska klet Petrič – vina s tradicijo in Vinska klet Žorž, predstavljal se je Ultra trail Vipavska dolina. Vse dneve pa je TIC Vipava vabil na prireditve in pohode ter na izlete na Vipavsko.

Maja Hladnik, Urška Grmek
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vipava!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!