Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 22.01.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo pretežno jasno. Severni veter se bo v drugem delu noči polegel. Najnižje jutranje temperature bodo od -7 do -1, ob morju malo nad 0 °C.
-3°C | 7°C
torek, 23.01.2018
-1°C | 13°C
sreda, 24.01.2018
-2°C | 12°C
četrtek, 25.01.2018
0°C | 9°C
petek, 26.01.2018
5°C | 11°C
Opozorila
Nedelja, 21.1.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-3°C
7°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Srčni Soccerossi osvojili 8. Binetov memorial ......


ŠPORT

| |
27.06.2014      7:40
A A

Srčni Soccerossi osvojili 8. Binetov memorial v Vrhpolju


Športno društvo Vrhpolje je v petek in v soboto, 13. in 14. junija 2014, organiziralo 8. Binetov memorial, tradicionalni malonogometni turnir, na katerega se je letos prijavilo 18 ekip. Turnir, poimenovan po ustanovnem predsedniku društva Albinu 'Binetu' Vidmarju, ki nas je po težki bolezni prehitro zapustil, velja za enega najmočnejših in najpriljubljenejših turnirjev na severnem Primorskem, kar se je potrdilo tudi letos.


Zmagovalna ekipa
Zmagovalna ekipa
Deli:
Organizatorji smo 18 kvalitetnih ekip razdelili v 6 skupin, iz katerih smo po atraktivnem sistemu tekmovanja ter po precej izenačenih tekmah dobili štiri polfinaliste: As Balan, Socceross, Elito Nagode ter Vrhpolje.

V prvem polfinalu sta se pomerili ekpi As Balan iz Posočja (Štendler, Hvala, Čujec ...) in ekipa domačinov iz Vrhpolja. Po dveh zadetkih slovenskega malonogometnega reprezentanta Štendlerja so slavili prvi. V drugem polfinalu sta se pomerili ekipi, ki se med seboj dobro poznata in sicer Socceross (Trkman, Čuk, Marković …) ter Elita Nagode (Vidmar, Širok, Peljhan …). Prvi so bili boljši in tako preprečili Eliti, da bi obranila lanski naslov.

Tretje mesto so po streljanju 6-metrovk po treh zaporednih četrtih mestih na domačem turnirju vendarle osvojili domačini. V velikem finalu, ki se je začelo v soboto malo pred polnočjo pred številnimi gledalci, so z zadetkom Trkmana presenetljivo povedli Soccerossi, Štendler pa je v drugem delu v igri z vratarjem v polju izenačil. Zmagovalca so tako odločili streli s šestih metrov, pri katerih se je izkazal vratar Soccerossov Petković in poskrbel za nepričakovano, a vsekakor zasluženo slavje borbenih Soccerossov. Danijel Petković je bil razglašen tudi za najboljšega vratarja, največ golov je zabil Tine Lavrenčič (Vrhpolje), za najboljšega igralca 8. Binetovega memoriala je bil izbran Tilen Štendler iz ekipe As Balan.

V Športnem društvu Vrhpolje smo zadovoljni, da smo kljub ne najbolj naklonjenemu vremenu turnir izpeljali brez težav, nanj zopet privabili lepo število kvalitetnih ekip ter množico gledalcev, ki so postali zaščitni znak našega turnirja. Vidimo se spet drugi vikend v juniju 2015.

Ivo Koren, ŠD Vrhpolje
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vipava!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!