Logo MojaObčina.si
DANES
16°C
9°C
JUTRI
18°C
8°C
Oceni objavo

Sprejem zlatega Anžeta Petriča

Množica sorodnikov, prijateljev in ljubiteljev balinanja se je v torek zvečer zbrala v Kampu Tura in navdušeno pozdravila Anžeta Petriča, dobitnika zlate medalje v hitrostnem zbijanju na svetovnem prvenstvu, ki je potekalo v Maroku.

Celotna slovenska reprezentanca je v vseh šestih disciplinah dosegla odlične rezultate in osvojila odličja v vseh disciplinah. Petrič se poleg zlatega odličja ponaša še z osvojenim bronom v štafetnem zbijanju. Letošnje prvenstvo je potekalo v težkih pogojih in hudi konkurenci 42 držav, predvsem balinarskih velesil Francije, Španije, Italije in Hrvaške, zato je osvojen naslov še toliko bolj dragocen. Misli Anžetu Petriču že uhajajo k evropskem prvenstvu, ki bo naslednje leto potekalo v Franciji.

Čestitke!

Bojana Curk

Oglejte si tudi