Logo MojaObčina.si

Vipava

JUTRI
13°C
5°C
SRE.
14°C
4°C
Deli
3088

Z avtovlakom v Bohinj

Čudovito jutro nas je pozdravilo 11. septembra. Dan, ko se je skupina šiviljskega krožka odpravila z avtovlakom v Bohinjsko Bistrico. Naš cilj je bil, ogledati si Planšarski muzej v Bohinju in se malo osvežiti v Bohinjskem jezeru.
S kombijem smo tako začeli pot v Vipavi in se odpeljali do Mosta na Soči, kjer nas je že čakal avtovlak. Posebno doživetje je to bilo. Večina učencev se je z avtovlakom peljala prvič. Po prihodu v Bohinjsko Bistrico smo se odpeljali do Planšarskega muzeja in si ga z zanimanjem ogledali. Po zelo okusnem kosilu se je tudi zrak lepo ogrel in sonček nas je zvabil ob Bohinjsko jezero. Voda je bila sveža, vendar nekaj pogumnih plavalcev se je našlo. Hitro, prehitro se je ura obrnila in pohiteti smo morali, če smo hoteli ujeti avtovlak, ki nas je odpeljal nazaj na Most na Soči. V Vipavo smo prispeli v večernih urah, polni lepih vtisov in moči za ustvarjanje v novem šolskem letu.

Ana Bratina
http://www.cirius-vipava.si/z-avtovlakom-v-bohinj/

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi