Logo MojaObčina.si

Vipava

DANES
8°C
-2°C
JUTRI
6°C
-2°C
Deli
3394

Skupaj v šolskih klopeh

V letošnjem šolskem letu je zaživel projekt sodelovanja med učenci razredne stopnje OŠ Draga Bajca Vipava in sosednjega CIRIUS-a. Po dogovoru z učiteljicami obeh zavodov prihajajo učenci 1., 2. in 4. razreda k uram različnih predmetov v okviru rednega pouka. Vsakih 14 dni otroci skupaj likovno ustvarjajo, poslušajo literarne zgodbe in poustvarjajo, sodelujejo pri glasbi, v načrtu pa je sodelovanje pri vseh predmetih in razredih skozi celotno šolsko leto. Namen sodelovanja je dati otrokom izkušnje medsebojnega spoznavanja različnosti, spletanje stikov in sprejemanje drugačnosti.
Damjana Černigoj in Marjana Orbanić

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij