Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.07.2018

pretežno oblačno
Popoldne bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Pojavljale se bodo krajevne plohe in nevihte, ki se bodo nadaljevale tudi v noč. Nekatere bodo lahko močnejše. Najvišje dnevne temperature bodo od 26 do 30, v severozahodni Sloveniji okoli 25 °C.
19°C | 31°C
nedelja, 22.07.2018
17°C | 28°C
ponedeljek, 23.07.2018
20°C | 31°C
torek, 24.07.2018
16°C | 32°C
sreda, 25.07.2018
16°C | 32°C
Opozorila
Sobota, 21.7.2018 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
19°C
31°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Pohod z lučkami do dvorca Zemono


ŠOLSTVO, DOGODKI

| |
21.12.2016      8:04
A A

Pohod z lučkami do dvorca ZemonoDeli:

V decembrskem času vsako leto priredimo pohod z lučkami do dvorca Zemono.  Zbrali smo se v CIRIUS-u ter si razdelili lučke in veselo, razigrano odšli na pot. Po poti smo opazovali decembrsko razsvetljeno Vipavo, na polju pa nas je obiskala tudi vipavska burja, ki nam je dala vedeti,  da je tu zimski čas. V prelepem okolju dvorca Zemono nas je pogrel čaj, piškoti,  zvok harmonike ter pozdrav gospoda Tomaža Kavčiča. Poleg naših učencev  in  njihovih staršev so se nam že osmo leto pridružili tudi otroci iz vrtca Budanje.  Posebno pa smo hvaležni vipavskim gasilcem, ki so skrbeli za varnost in so nam vedno pripravljeni pomagati.

Zapisala Kristina Mohorčič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI CENTER ZA IZOBRAŽEVANJE, REHABILITACIJO IN USPOSABLJANJE VIPAVA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!