Logo MojaObčina.si

Vipava

DANES
6°C
2°C
JUTRI
7°C
-1°C
1056

Starodobniki z Božičkom

Božiček ve, da je sreča zato na svetu, da jo delimo z drugimi. Zato se potrudi, da vsako leto obišče otroke in jih razveseli. V Vipavo, v CIRIUS, se je pripeljal s prav posebnim starodobnim avtomobilom. Pripeljal pa se ni sam. Spremljalo ga je še enajst starodobnikov iz Društva ljubiteljev starodobnih avtomobilov Vipavske doline.
Darila za otroke je pripeljal v čudovito okrašenem tovornjaku. Z vso radostjo in odprtega srca so Božiček in spremljevalci nosili darila pod našo smrečico v avli. To pa še ni vse. Povabil je vse otroke na krajšo vožnjo s starimi avtomobili, ki so lepi in čisti čakali pred vhodnimi vrati. Naši gojenci so si hitro izbrali vsak svojega in skupaj z voznikom uživali v vožnji. Tudi mi smo se za trenutek ustavili in delili njihovo srečo, ki je ni mogoče opisati, moraš jo doživeti.

Božiček nam je ob slovesu voščil vse lepo v novem letu. Tudi mi smo se Božičku in njegovemu spremstvu lepo zahvalili in jim zaželeli še veliko srečno prevoženih kilometrov.

Prisrčna hvala, Božiček. 

Zapisala Danica Benčina

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij