Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 27.04.2018

pretežno oblačno
Zvečer in ponoči bo ob morju suho vreme. Drugod bodo sprva krajevne padavine, deloma plohe in na jugu posamezne nevihte. Do jutra bodo padavine povsod ponehale. Na Primorskem bo ponoči pihala šibka do zmerna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 10, na Primorskem okoli 13 °C.
12°C | 25°C
sobota, 26.04.2018
12°C | 24°C
nedelja, 28.04.2018
9°C | 27°C
ponedeljek, 29.04.2018
11°C | 26°C
torek, 30.04.2018
14°C | 22°C
Opozorila
Četrtek, 26.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
25°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Starodobniki z Božičkom


ŠOLSTVO, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
21.12.2016      8:10
A A

Starodobniki z BožičkomDeli:

Božiček ve, da je sreča zato na svetu, da jo delimo z drugimi. Zato se potrudi, da vsako leto obišče otroke in jih razveseli. V Vipavo, v CIRIUS, se je pripeljal s prav posebnim starodobnim avtomobilom. Pripeljal pa se ni sam. Spremljalo ga je še enajst starodobnikov iz Društva ljubiteljev starodobnih avtomobilov Vipavske doline.
Darila za otroke je pripeljal v čudovito okrašenem tovornjaku. Z vso radostjo in odprtega srca so Božiček in spremljevalci nosili darila pod našo smrečico v avli. To pa še ni vse. Povabil je vse otroke na krajšo vožnjo s starimi avtomobili, ki so lepi in čisti čakali pred vhodnimi vrati. Naši gojenci so si hitro izbrali vsak svojega in skupaj z voznikom uživali v vožnji. Tudi mi smo se za trenutek ustavili in delili njihovo srečo, ki je ni mogoče opisati, moraš jo doživeti.

Božiček nam je ob slovesu voščil vse lepo v novem letu. Tudi mi smo se Božičku in njegovemu spremstvu lepo zahvalili in jim zaželeli še veliko srečno prevoženih kilometrov.

Prisrčna hvala, Božiček. 

Zapisala Danica Benčina
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI CENTER ZA IZOBRAŽEVANJE, REHABILITACIJO IN USPOSABLJANJE VIPAVA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!