Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 22.10.2018

jasno
Ponoči bo na Primorskem pretežno jasno, pihala bo zmerna burja. Drugod v notranjosti države bo večinoma oblačno, predvsem v jugovzhodnih krajih bo občasno še možen rahel dež. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, ob morju okoli 10, v Gornjesavski dolini okoli 0 °C.
6°C | 18°C
torek, 23.10.2018
7°C | 19°C
sreda, 24.10.2018
9°C | 21°C
četrtek, 25.10.2018
6°C | 18°C
Opozorila
Nedelja, 21.10.2018 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
18°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Starodobniki z Božičkom


ŠOLSTVO, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
21.12.2016      8:10
A A

Starodobniki z BožičkomDeli:

Božiček ve, da je sreča zato na svetu, da jo delimo z drugimi. Zato se potrudi, da vsako leto obišče otroke in jih razveseli. V Vipavo, v CIRIUS, se je pripeljal s prav posebnim starodobnim avtomobilom. Pripeljal pa se ni sam. Spremljalo ga je še enajst starodobnikov iz Društva ljubiteljev starodobnih avtomobilov Vipavske doline.
Darila za otroke je pripeljal v čudovito okrašenem tovornjaku. Z vso radostjo in odprtega srca so Božiček in spremljevalci nosili darila pod našo smrečico v avli. To pa še ni vse. Povabil je vse otroke na krajšo vožnjo s starimi avtomobili, ki so lepi in čisti čakali pred vhodnimi vrati. Naši gojenci so si hitro izbrali vsak svojega in skupaj z voznikom uživali v vožnji. Tudi mi smo se za trenutek ustavili in delili njihovo srečo, ki je ni mogoče opisati, moraš jo doživeti.

Božiček nam je ob slovesu voščil vse lepo v novem letu. Tudi mi smo se Božičku in njegovemu spremstvu lepo zahvalili in jim zaželeli še veliko srečno prevoženih kilometrov.

Prisrčna hvala, Božiček. 

Zapisala Danica Benčina
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI CENTER ZA IZOBRAŽEVANJE, REHABILITACIJO IN USPOSABLJANJE VIPAVA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Latnik
Številka: 201
Izšla: 05.10.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
24.10.2018 | Tečaji in delavnice
ŠOLA ZA STARŠE 2018

Bodite prvi pri oddaji mnenja.