Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 22.11.2018

oblačno
Ponoči bo oblačno, zlasti ponekod na severu bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do 3, na Primorskem do 9 °C.
6°C | 11°C
petek, 23.11.2018
6°C | 13°C
sobota, 24.11.2018
9°C | 15°C
nedelja, 25.11.2018
9°C | 14°C
Opozorila
Sreda, 21.11.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
11°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Na plezalni steni v kampu Tura


ŠOLSTVO, DOGODKI

| |
12.10.2018      10:24
A A

Na plezalni steni v kampu TuraDeli:
Prekrasna sreda 3. oktobra 2018. Zapisana bo v naša srca še dolgo časa, saj so se učenci prve skupine podaljšanega bivanja odpeljali plezat v Kamp Tura. Pod steno sta nas pričakala gospod Marko Fabčič in gospod Jurij Nabergoj. Ni bilo potrebno veliko besed saj smo že stari znanci. Hitro smo poiskali ustrezno opremo in si malo bolj od blizu pogledali tudi plezalne čevlje. Gospod Marko nam je nato postavil smer. Neučakanost je bila prevelika, zato smo se kar odpravili v steno. Pod budnim očesom spremljevalcev so nekateri preplezali prav do vrha, drugi samo nekaj oprimkov. Druženje pod steno je spremljal smeh, veselje, vzkliki navijanja za prijatelje, … Tudi spremljevalci smo se morali poizkusiti v plezanju. Ugotovili smo, da so bili učenci resnično pogumni. Nadvse veseli pa smo bili povabila, da se srečamo tudi pozimi v prostorih stare šole Vipava, kjer ima AO svoj prostor. Z veseljem smo to povabilo sprejeli.


Ana Bratina
http://www.cirius-vipava.si/na-plezalni-steni-v-kampu-tura/
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI CENTER ZA IZOBRAŽEVANJE, REHABILITACIJO IN USPOSABLJANJE VIPAVA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Latnik
Številka: 203
Izšla: 15.11.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.