Logo MojaObčina.si

Vipava

DANES
32°C
20°C
JUTRI
33°C
19°C
Deli
3395

Na plezalni steni v kampu Tura

Prekrasna sreda 3. oktobra 2018. Zapisana bo v naša srca še dolgo časa, saj so se učenci prve skupine podaljšanega bivanja odpeljali plezat v Kamp Tura. Pod steno sta nas pričakala gospod Marko Fabčič in gospod Jurij Nabergoj. Ni bilo potrebno veliko besed saj smo že stari znanci. Hitro smo poiskali ustrezno opremo in si malo bolj od blizu pogledali tudi plezalne čevlje. Gospod Marko nam je nato postavil smer. Neučakanost je bila prevelika, zato smo se kar odpravili v steno. Pod budnim očesom spremljevalcev so nekateri preplezali prav do vrha, drugi samo nekaj oprimkov. Druženje pod steno je spremljal smeh, veselje, vzkliki navijanja za prijatelje, … Tudi spremljevalci smo se morali poizkusiti v plezanju. Ugotovili smo, da so bili učenci resnično pogumni. Nadvse veseli pa smo bili povabila, da se srečamo tudi pozimi v prostorih stare šole Vipava, kjer ima AO svoj prostor. Z veseljem smo to povabilo sprejeli.


Ana Bratina
http://www.cirius-vipava.si/na-plezalni-steni-v-kampu-tura/

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi