Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 16.11.2018

jasno
Danes bo na Primorskem in v gorah precej jasno, drugod bo zmerno do pretežno oblačno. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem šibka do zmerna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 5 do 10, na Primorskem do 15 °C.
5°C | 14°C
sobota, 17.11.2018
6°C | 12°C
nedelja, 18.11.2018
4°C | 10°C
ponedeljek, 19.11.2018
4°C | 9°C
torek, 20.11.2018
4°C | 7°C
Opozorila
Petek, 16.11.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
14°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Korporativno prostovoljstvo Petrolovcev


ŠOLSTVO, DOGODKI, ZAVODI

| |
03.10.2018      14:07
A A

Korporativno prostovoljstvo Petrolovcev


Prostovoljno delo, beri podarjeno delo in čas, vedno bolj pridobiva na pomenu in vsebini. Ustanove imamo osnovno dejavnost pokrito iz osnovnega vira financiranja. Ostale dejavnosti, ki pomenijo novost in specifičnost našega Centra in zaradi katerih smo zanimivi staršem in otrokom pa sodijo v nadstandard in si jih moramo zagotoviti z donacijami. Sem štejejo tudi posamezna dekorativna urejanja bivanjskih prostorov otrok.


Deli:
V ta namen je skupina zaposlenih na Petrolu v četrtek, 27.9.2018, svoj prosti čas namenila našemu Centru. V okviru korporativnega prostovoljstva so nam prepleskali jedilnico in projekt v celoti tudi financirali. Tako je prej pusta jedilnica dobila novo podobo, ki je v veselje vsem nam. Seveda je tudi prej jedilnica služila svojemu namenu, toda kdo si ne želi sesti za mizo v prijetnem, svetlem in lepo urejen jedilnem kotičku? Prostovoljski programi podjetij imajo v razvitem svetu že dolgo tradicijo, saj zagotavljajo trdne vezi z lokalno skupnostjo in prinašajo koristi vsem stranem - zaposlenim, podjetju, neprofitnim organizacijam in lokalni skupnosti. Temu zgledu sledijo tudi zaposleni na Petrolu in odločili so se, da svoj prosti čas namenijo v dobrobit našega Centra. V želji, da bo naš Center zaživel v novi podobi, ki bo prijaznejša do otrok in vseh nas, ki v njem delamo, se že veselimo novih sodelovanj in k korporativnemu prostovoljstvu vabimo vse zainteresirane. Globoko v človeku je zasidrana želja po prejemanju in dajanju dobrega, saj nas to napolni s srečo. S prostovoljnim delom izpolnimo prav to potrebo in sicer pri obeh straneh, tistemu, ki prejema in tistemu, ki daje. Obogateni za to doživetje smo 'petrolovcem' iskreno hvaležni.

Tina Kodelja
Več na http://www.cirius-vipava.si/korporativno-prostovoljstvo-petrolovcev/


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI CENTER ZA IZOBRAŽEVANJE, REHABILITACIJO IN USPOSABLJANJE VIPAVA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!