Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.09.2018

pretežno oblačno
Danes bo pretežno oblačno, več sonca bo popoldne v vzhodnih krajih. Predvsem v hribovitem svetu zahodne Slovenije bo občasno lahko rahlo deževalo ali rosilo. Popoldne in zvečer se bo krepil jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 17 do 24 °C.
14°C | 25°C
ponedeljek, 24.09.2018
16°C | 22°C
torek, 25.09.2018
6°C | 19°C
sreda, 26.09.2018
5°C | 20°C
četrtek, 27.09.2018
3°C | 25°C
Opozorila
Nedelja, 23.9.2018 ob 9h
V drugi polovici noči in jutri zjutraj bodo najmočnejši sunki severnega vetra ponekod v severni in severovzhodni Sloveniji lahko presegli hitrost 70 km na uro.
14°C
25°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Dan za spremembe


ŠOLSTVO

| |
17.04.2018      11:39
A A

Dan za spremembeDeli:

7. aprila je potekal Dan za spremembe. V podaljšanem bivanju smo se pridružili tej akciji. Najprej smo izdelovali papirnate rože s katerimi smo polepšali šolsko igrišče. Izpeljali smo čistilno akcijo in očistili igrišče ter okolico šole. Učenci četrtega razreda PB so posadili platano. S tem smo ozavestili kako pomembna je skrb za naravo in rastline. Na vrata učilnic in v jedilnici  smo nalepili rože s pozitivnimi in vzpodbudnimi besedami, ki pri učencih spodbujajo lepo vedenje in uporabo vljudnih besed. Pogovarjali smo se kako pomembno je, da sami poskrbimo za pozitivne spremembe, četudi so le te majhne. Vsaka malenkost, ki izboljša naše življenje je dobra. Bodimo sprememba vsak dan sproti in svet se bo spreminjal na bolje.

Elena Kodre Nabergoj
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vipava!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!