Logo MojaObčina.si

Vipava

DANES
17°C
-3°C
JUTRI
15°C
-1°C
Deli
3350

Dan za spremembe

7. aprila je potekal Dan za spremembe. V podaljšanem bivanju smo se pridružili tej akciji. Najprej smo izdelovali papirnate rože s katerimi smo polepšali šolsko igrišče. Izpeljali smo čistilno akcijo in očistili igrišče ter okolico šole. Učenci četrtega razreda PB so posadili platano. S tem smo ozavestili kako pomembna je skrb za naravo in rastline. Na vrata učilnic in v jedilnici  smo nalepili rože s pozitivnimi in vzpodbudnimi besedami, ki pri učencih spodbujajo lepo vedenje in uporabo vljudnih besed. Pogovarjali smo se kako pomembno je, da sami poskrbimo za pozitivne spremembe, četudi so le te majhne. Vsaka malenkost, ki izboljša naše življenje je dobra. Bodimo sprememba vsak dan sproti in svet se bo spreminjal na bolje.

Elena Kodre Nabergoj

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!