Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 18.06.2018

delno oblačno
Danes bo delno jasno z občasno povečano oblačnostjo. Popoldne bo nastala kakšna kratkotrajna ploha, izjemoma lahko tudi zagrmi. Pihal bo severni do severovzhodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 24 do 28, na Primorskem okoli 30 °C.
14°C | 31°C
torek, 19.06.2018
15°C | 33°C
sreda, 20.06.2018
16°C | 32°C
četrtek, 21.06.2018
17°C | 32°C
petek, 22.06.2018
19°C | 25°C
Opozorila
Ponedeljek, 18.6.2018 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
31°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Dan za spremembe


ŠOLSTVO

| |
17.04.2018      11:39
A A

Dan za spremembeDeli:

7. aprila je potekal Dan za spremembe. V podaljšanem bivanju smo se pridružili tej akciji. Najprej smo izdelovali papirnate rože s katerimi smo polepšali šolsko igrišče. Izpeljali smo čistilno akcijo in očistili igrišče ter okolico šole. Učenci četrtega razreda PB so posadili platano. S tem smo ozavestili kako pomembna je skrb za naravo in rastline. Na vrata učilnic in v jedilnici  smo nalepili rože s pozitivnimi in vzpodbudnimi besedami, ki pri učencih spodbujajo lepo vedenje in uporabo vljudnih besed. Pogovarjali smo se kako pomembno je, da sami poskrbimo za pozitivne spremembe, četudi so le te majhne. Vsaka malenkost, ki izboljša naše življenje je dobra. Bodimo sprememba vsak dan sproti in svet se bo spreminjal na bolje.

Elena Kodre Nabergoj
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vipava!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!