Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

delno oblačno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
7°C | 17°C
torek, 24.10.2017
2°C | 20°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 20°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 20°C
petek, 27.10.2017
8°C | 18°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
7°C
17°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Društva

35. Srečanje tamburašev in mandolinistov


DRUŠTVA

| |
02.04.2015      18:15
A A

35. Srečanje tamburašev in mandolinistov


Na prvi dan pomladi, 21. marca, so mlajši vipavski tamburaši KD Vipavski tamburaši pod vodstvom Mete Praček nastopili na 35. Srečanju tamburašev in mandolinistov Slovenije, ki je potekalo v Šmartnem pri Litiji.


foto: Aleš Praček
foto: Aleš Praček
Deli:

S čudovitim programom so navdušili poslušalce in strokovno žirijo, ki je tamburašem dodelila srebrno priznanje.

Ubrane tamburaške melodije so tokrat popestrili otroški glasovi pevskega zbora OŠ Draga Bajca Vipava, podružnica Goče, pod vodstvom Sare Furlan ter zvončki, na katere je zaigral Ožbej Kozmelj.

Pevci in mlajši tamburaši so že večkrat skupaj sodelovali in pripravili nastope, take prireditve pa so se prvič udeležili, zato je bil dan zares poseben in poln doživetji. Mladi glasbeniki pa nič ne počivajo in že kujejo druge skupne nastope. Pustimo se presenetiti kaj nam bodo tokrat pripravili.

Meta Praček in Sara Furlan
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vipava!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!