Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 18.11.2018

jasno
Danes bo v zahodni Sloveniji delno jasno, drugod pretežno oblačno. Predvsem na Kočevskem bo občasno naletaval sneg. Pihal bo vzhodni veter, na Primorskem zmerna do močna burja, ki bo čez dan nekoliko oslabela. Najvišje dnevne temperature bodo od 1 do 5, na Goriškem in ob morju do 10 °C.
2°C | 10°C
ponedeljek, 19.11.2018
4°C | 8°C
torek, 20.11.2018
5°C | 7°C
sreda, 21.11.2018
1°C | 13°C
četrtek, 22.11.2018
3°C | 12°C
Opozorila
Nedelja, 18.11.2018 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
10°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Zaključek gradnje krožišča v Vipavi ......


GOSPODARSTVO, OBČINSKE

| |
24.06.2017      17:56
A A

Zaključek gradnje krožišča v Vipavi predvidoma konec julija


Poslanka Državnega Zbora mag. Tanja Cink je 13. junija 2017 dopoldan, s skupaj s člani lokalnega odbora SMC Ajdovščina-Vipava, opravila delavni obisk pri mag. Ivanu Princesu, županu občine Vipava. Namen srečanja je bil pogovor o trenutni občinski problematiki, sledil pa je ogled gradnje novega krožišča v Vipavi.


Deli:

Po dobrih 15 letih pogovorov med občino Vipava in državo bo nevarno križišče ob gasilskem domu v Vipavi zdaj končno preurejeno v krožišče. Do dokončne odločitve o gradnji krožišča je prišlo prav na pobudo lokalnega odbora SMC Ajdovščina-Vipava.

Pogodbena vrednost investicije je 418.000 EUR, pri čemer je delež Občine Vipava 142.000 EUR. Dela so sedaj v sklepni fazi. Ob današnjem ogledu gradnje krožišča z g. Jožetom Papežem (tajnikom Občine Vipava) ter vodjo gradbišča, se je poslanka mag. Tanja Cink seznanila s potekom del. Po besedah odgovornih naj bi se dela zaključila do konca julija.

Nedvomno bo sodobno krožišče v vipavi prispevalo k večji varnosti vseh občanov in obiskovalcev kraja. Poleg izgradnje krožišča pa se bo uredila tudi osvetljava celotnega drevoreda skozi Vipavo, kar bo dodaten prispevek k urejenosti kraja v dobro občanov.

Lokalni odbor SMC Ajdovščina-Vipava
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vipava!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!