Logo MojaObčina.si

Vipava

DANES
21°C
14°C
JUTRI
22°C
7°C
5520

Natečaj Vipava v fotografiji

Zavod Madinat prinaša svež zrak v Vipavsko dolino in si prizadeva k aktivnemu razvoju družbenega življenja v dolini. Želimo si, da bi nam bila epidemija v čim manjše breme, zato smo se odločili aktivno, barvno in slikovito prikazati našo lepo Vipavsko dolino. Razpisujemo nagradni natečaj, ki nosi ime Vipava v fotografiji.

Vabimo vse zainteresirane, da med potepanjem po Vipavi fotografirate svoj najljubši kotiček Vipave in nam fotografijo posredujete preko elektronskega naslova zavod.madinat@gmail.com. Kdor je bolj vešč uporabe klasičnih pristopov, lahko svojo fotografijo pošlje na naslov Zavoda Madinat: Zavod Madinat, Gradiška cesta 8, 5271 Vipava.

Vse fotografije bodo objavljene na našem blogu in na naši spletni strani. Tri najbolj izvirne fotografije bodo del objave Zavoda Madinat na straneh Vipava mojaobcina.si. Poleg tega bo avtorjem treh najbolj izvirnih fotografij povsem brezplačno na voljo ena izmed storitev Zavoda Madinat, po izbiri.

Natečaj traja vse do 31.5.2021. 

Več informacij:

zavod.madinat@gmail.com

Marica Batič, 041 327 576

Vabljeni!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi