Logo MojaObčina.si
DANES
28°C
14°C
JUTRI
30°C
15°C
Oceni objavo

Nastop LPZ Zlatorog Vipava

Lovski pevski zbor Zlatorog Vipava je 15. novembra gostoval v Centru starejših občanov Pristan v Vipavi. Vodstvo centra vsake toliko časa organizira kakšno prireditev za stanovalce. Popestritev vsakdana je seveda dobrodošla, kar je bilo videti z navdušenim aplavzom po vsaki odpeti pesmi. Seveda je bilo veselje videti tako navdušenje, saj so stanovalci po izvedbi vseh predvidenih pesmi prosili, naj Zlatorog zapoje vsaj še eno. Zapeli so pet pesmi z lovsko tematiko in pet ljudskih pesmi. Dogovorjeno je bilo tudi še za ponovno srečanje. S pesmijo so nekoliko polepšali dan v Centru starejših občanov Pristan v Vipavi.

Zahvaljujejo se tudi osebju Centra za prisrčen sprejem in na koncu tudi pogostitev, posebna zahvala pa tudi gospe Mojci Trdan.

Jože Kalc

Oglejte si tudi