Logo MojaObčina.si

Vipava

DANES
14°C
1°C
JUTRI
12°C
-2°C
Deli

Mednarodna delavnica Open Education Design v Vipavi

Univerza v Novi Gorici (UNG) in UNESCO katedra o odprtih tehnologijah za OER in odprto učenje na Institutu Jožef Stefan (JSI) sta skupaj zasnovala in že drugo leto koordinirata mednarodni spletni mentorski program z naslovom Odprto izobraževanje za boljši svet (OE4BW).

V njem je lani sodelovalo štirinajst, letos pa že več kot trideset projektov, v katerih so avtorji z vsega sveta razvijali materiale za e-učenje, skladne s Cilji trajnostnega razvoja Združenih narodov.

Letošnji program se je zaključil z mednarodno delavnico Open Education Design, ki je potekala od 1. do 4. julija 2019 v prostorih Univerze v Novi Gorici v dvorcu Lanthieri v Vipavi. V okviru delavnice je potekal tudi enodnevni program za podjetja, namenjen predvsem managerjem in vodjem kadrovskih služb, ki jim odprto izobraževanje lahko pomaga pri učinkovitejšem usposabljanju sodelavcev za ključne naloge prihodnosti.


Andreja Leban, Univerza v Novi Gorici, Stiki z javnostmi

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi