Logo MojaObčina.si

Vipava

DANES
33°C
18°C
JUTRI
30°C
16°C
3974

Krajevna organizacija Združenje borcev NOB Podraga prejela Zlato plaketo

 Zveza združenj borcev za vrednote NOB  Slovenije (v nadaljevanju ZZB NOB oz. zveza) je krajevni organizaciji Združenja borcev NOB Podraga podelila Zlato plaketo.


Zlato plaketo zveze, ki se podeljuje organizacijam za zelo uspešno delo, ki predstavlja izjemen pomen za ZZB NOB, je krajevna organizacija ZB NOB Podraga prejela za uspešno promocijo vrednot in osebnosti narodnoosvobodilnega boja, preko različnih dogodkov in drugih aktivnosti, za ugledno uresničevanje vloge ZB v svojem okolju in spodbujanje druženja v tem okviru, za ohranjanje številčnosti organizacije s sprejemom novih, zlasti mladih članov in za skrb za vzdrževanje in urejenost spomenikov in spominskih znamenj na svojem območju.


Priznanje je v četrtek, 25.4.2019, v imenu krajevne organizacije ZB NOB Podraga sprejel njen predsednik, Erik Šček.


Priznanje je potrditev, da krajevna organizacija ZB NOB Podraga, predvsem pa njeni člani, uspešno uresničujejo svoje poslanstvo, zato se ob tej priložnosti podraško združenje borcev iskreno zahvaljuje vsem svojim članom za neprecenljiv prispevek k uspešnemu delu krajevne organizacije ZB NOB Podraga.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi