Logo MojaObčina.si

Trzin

DANES
24°C
8°C
JUTRI
25°C
10°C
1983

Obvestilo CSD glede oddaje vlog za podaljšanje t.i. mesečnih pravic

CSD Osrednja  Slovenija – vzhod obvešča uporabnike naj pravočasno oddajo vloge za podaljšanje t.i. mesečnih pravic. Z iztekom epidemije  je prenehalo mesečno avtomatično podaljšanje pravic iz javnih sredstev. Za mesečne pravice (pravica do denarne socialne pomoči, varstvenega dodatka, plačila prispevka za obvezno zdravstveno zavarovanje, kritja razlike do polne vrednosti zdravstvenih storitev ali subvencije najemnine), ki se iztečejo v mesecu juniju 2021, morajo upravičenci do 30. 6. 2021 vložiti vlogo za podaljšanje pravice, da ne bo prišlo do prekinitve upravičenosti.

Za letne pravice ( npr. otroški dodatek, vrtec, štipendija)  pa centri za socialno delo odločajo o podaljšanju pravic po uradni dolžnosti (v obliki informativnega izračuna ali odločbe).

Center za socialno delo Osrednja Slovenija - vzhod, Enota Domžale

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi