Logo MojaObčina.si

Tržič

DANES
20°C
15°C
JUTRI
24°C
13°C
455

Cepljenje po krajevnih skupnostih prihodnji teden

Zdravstveni dom Tržič v sodelovanju z Občino Tržič in krajevnimi skupnostmi želi cepljenje proti covid-19 čimbolj približati vsem občankam in občanom Tržiča.

Zato bo prihodnji teden organizirano cepljenje na terenu. V torek, 21. septembra 2021, se bo od 8. do 9. ure možno cepiti v Žiganji vasi pred trgovino Tuš, od 10. do 11. ure v Sebenjah v križišču pred Domom krajanov, isti dan od 12. do 13. ure pa vas cepilna ekipa pričakuje v Seničnem pred Domom krajanov. Na izbiro bosta cepivi Comirnaty-Pfizer in Janssen – Johnson. Kandidati za cepljenje naj imajo s seboj kartico zdravstvenega zavarovanja in osebni dokument.

Obvezne prijave za cepljenje v KS Sebenje zbira Alenka Golmajer Terziev na GSM 040 738 469 ali na ks.sebenje@gmail.com, v KS Senično pa Marjana Zupan na GSM 031 669 245 ali na ks.senicno@gmail.com.

Povezave

www.trzic.si

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi