Logo MojaObčina.si
DANES
24°C
12°C
JUTRI
24°C
13°C
Oceni objavo

Veleslalom Rot 2023

V nedeljo, 12. februarja 2023, je Športno društvo Lom pod Storžičem po nekajletnem premoru ponovno organiziralo smučarsko tekmovanje v veleslalomu – Veleslalom Rot 2023. Da so smučarji tovrstno tekmovanje pogrešali, priča število prijavljenih na tekmovanje, po progi se jih je namreč spustilo kar 79. Tekmovalci so bili razdeljeni v 8 starostnih kategorij v moški konkurenci in 6 starostnih kategorij v ženski konkurenci. Najmlajša udeleženka je štela komaj 4 leta, najstarejša udeleženca v ženski in moški konkurenci pa 62 let. Prireditev je bila množično obiskana, kar je organizatorjem, članom ŠD Lom v veliko zadovoljstvo. Posebna zahvala na tem mestu pa gre Igorju Sokliču, Marjeti Primožič in Jožetu Megliču, ki so za čas obratovanja smučišča odstopili svojo zemljo Športnemu društvu Lom. Tako so člani društva s prostovoljnim delom in urami, opravljenimi na smučišču in tekaških progah, Tržičanom omogočili rekreacijo praktično na domačem pragu. Otroci pa so zimske počitnice lahko preživeli na snegu, kar je neprecenljivo. Športnemu društvu Lom želimo uspešno delo še naprej.

Oglejte si tudi