Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.07.2018

delno oblačno
Danes dopoldne bo pretežno oblačno, predvsem v vzhodni polovici Slovenije bo tudi deževalo. Nekaj več sonca bo na Primorskem. Zapihal bo veter severnih smeri, na Primorskem povečini šibka burja. Popoldne se bo delno zjasnilo, še bodo možne posamezne krajevne plohe. Najvišje dnevne temperature bodo od 24 do 27, na Primorskem okoli 30 °C.
16°C | 29°C
torek, 22.07.2018
16°C | 25°C
sreda, 24.07.2018
14°C | 29°C
četrtek, 25.07.2018
15°C | 29°C
petek, 26.07.2018
16°C | 29°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.7.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
29°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

ŽAN KOŠIR IMA BRONASTO KOLAJNO NA ZOI


ŠPORT, SOSED SOSEDU

| |
24.02.2018      9:35
A A

ŽAN KOŠIR IMA BRONASTO KOLAJNO NA ZOI


Tržiški deskar na snegu Žan Košir je osvojil bronasto medaljo v paralelnem veleslalomu na ZOI v Pjončangu. Čestitamo.


Deli:
Boljša od Žana Koširja sta bila le Švicar Nevin Galmarini in Korejec Lee Sang-Ho. Za Žana Koširja je to že tretja olimjska kolajna, ki se je pridružila bronasti in srebrni kolajni iz ZOI v Sočiju. 

“Cilji zaenkrat še niso tako visoki, sem pa v zadnjem obdobju uspel dvigniti kvaliteto mojega deskanja. Če se bo izteklo po planu, ki sem si ga zadal na začetku leta, morda lahko ciljam na vidnejša mesta na olimpijadi v Pjongčangu. Osnovni namen pa bo sodelovati,” je pred odhodom na OI v Pjongčang povedal Žan, ki se mu v zadnjem času dogaja, da še sam sebi ne zaupa tako močno in je bila vsaka tekma doslej v tej sezoni zanj malenkosten šok. “Če bi bil zlat na olimpijadi, bi bil zame velik šok. Tudi ko sem na zadnji tekmi v kvalifikacijah vodil, sem dobival solzne oči, saj nisem mislil, da je to še sploh mogoče,” pravi deskar Žan Košir, ki je vesel podpore navijačev, saj, kot pravi “če okolica stoji za mano in navija zame, potem sem tudi jaz močnejši.” 

 

Občanke in občani Tržiča Žanu iskreno čestitamo za nov izjemen uspeh in smo ponosni nanj.


Priloge:
Neznan tip datoteke
izjava_deskarzankosir2.mp3
107128_izjava_deskarzankosir2.mp3 (725,96 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Tržič? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!