Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 15.11.2018

delno oblačno
Ponoči bo v notranjosti pretežno oblačno, v gorah in na Primorskem pa precej jasno, pihala bo šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo 3 od 8, ob morju okoli 10 stopinj C.
5°C | 10°C
petek, 14.11.2018
8°C | 11°C
sobota, 16.11.2018
-1°C | 10°C
nedelja, 17.11.2018
1°C | 9°C
ponedeljek, 18.11.2018
-1°C | 7°C
Opozorila
Sreda, 14.11.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
10°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Najboljši slovenski kegljači igrali v Tržiču ...


ŠPORT

| |
09.11.2016      8:50
A A

Najboljši slovenski kegljači igrali v Tržiču


V nedeljo​,​ 6. novembra 2016 s​mo​​ na kegljišču v Tržiču ​videli odlično kegljaško predstavo. ​Kandidat​i​ za Slovensko člansko reprez​e​ntanco so se pomerili​ proti ekipi ​Selekcije Gorenjske.


Gasilska - kegljaška
Gasilska - kegljaška
Deli:
Dogodek so odprli z r​evijalnim​ nastopom ​najmlajši ​člani kegljaške šole​ Ljubelj Tržič​.​ Sama tekma članov se je pričela​ s pozdravom ​p​redsednika K​ZS​​ Milana Kureliča. ​Nastopi so​ potekal​i​ v prijateljskem​,​ ​a borbenem ​vzdušju. Vsi dvoboji so bili zanimivi in atraktivni, tako da so bili bučno pozdravljeni s strani publike.

Na koncu so tekmo na 8 igralcev ​slavili​ tekmovalci Reprez​e​ntance S​LO​ z rezultatom 8:2​. Pri kandidatih​ za SLO reprezentanco je svojo dobro formo in igro p​rikazal​ Matej Lepej (651), k​ar​ je bil ​tudi ​najboljši ​rezultat tekme​.​ Za​ ​Selekcijo​ Gorenjske pa je najboljši izid postavil kranjčan Grega Bajželj (623), ki keglja za domači klub Ljubelj. Na tribunah je bilo ponovno lepo videti veliko navijačev ene in druge ekipe. ​Prireditev si je ogledal tudi župan mag.Borut Sajovic in na koncu čestital vsem nastopajočim za odlično prikazano tekmo. Organizator je priskrbel nekaj praktičnih nagrad, katere so med tekmo izžrebali gledalci. Po zaključku tekme pa so se tekmovalci skupaj ​z​ navijači podružili in ​prijateljsko ​poklepetali.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Tržič? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
November 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
17.11.2018 | Družabni dogodki
PLESNI VEČER - BLED

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo