Logo MojaObčina.si

Tržič

DANES
20°C
2°C
JUTRI
20°C
1°C
2599

Mavrični tek v objemu barv in zabave

Športno društvo Katrx Sport vas 26.maja ponovno vabi na nepozabno obarvan Mavrični tek. Barvita tekaška pot oz. bolje rečeno atraktivni tekaški poligon s številnimi vmesnimi postojankami, ki bodo vsebovale različne aktivnosti, vse od premagovanja raznovrstnih ovir pa do obmetavanja z barvami je namenjen vsem, ki si želijo aktivno preživeti zadnji majski petek in se pri tem zabavati.
Poskrbljeno bo za vse generacije od najmlajših do najstarejših. Pester program s pričetkom ob 17:00 Mavrični tek za otroke, 18:00 atraktivni Mavrični tek za odrasle, ob 19:30 ne zamudite akcije »Največji Mavrični oblak Slovenije« kasneje se bomo pomerili v barvitih igrah brez meja, otroci se bodo sladkali ter se zabavali v Mavrični deželi, ustvarjali v barvitih delavnicah z Nani Barvite Pike ali pa preprosto izrazili svojo domišljijo v svetu barv in smeha. Tako kot lansko leto tudi letos nihče od obiskovalec, tekmovalec ali samo opazovalcev od starosti 0 – 99 let ne bo odšel domov brez pisanega nasmeha na obrazu. Mavrični tek se bo odvijal v bližnji okolici OŠ Tržič, tako da bo pravi spektakel tudi za gledalce in seveda fotografe. Nikakor ne skrbite, barve s katerimi bomo/boste spraviti v smeh in dobro voljo vsakega udeleženca so človeku ter okolju prijazne. Verjetno bomo mavrični še veliko bolj kot lansko leto, a prva prha in prvi dež nas bo očistil in pripeljal nazaj v vsakdanji dan. Nisi ravno prepričan če je dogodek namenjen tebi? Katrx sport vedno poskrbi da se vsak posameznik zabava, počuti domačega in oddide domov zadovoljen – tako da, bodi tekmovalec, spremljevalec, gledalec ali samo firbčni obiskovalec. Se vidimo. Več informacij na www.mavricni-tek.si
Sledi nam; https://www.facebook.com/mavricni/?pnref=story

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi