Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.04.2018

jasno
Popoldne bo jasno, pihal bo veter južnih smeri. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 27 °C.
7°C | 26°C
torek, 23.04.2018
7°C | 27°C
sreda, 24.04.2018
12°C | 24°C
četrtek, 25.04.2018
8°C | 24°C
Opozorila
Sobota, 21.4.2018 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
26°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Mavrični tek v objemu barv in zabave


ŠPORT

| |
07.05.2017      8:02
A A

Mavrični tek v objemu barv in zabave


Športno društvo Katrx Sport vas 26.maja ponovno vabi na nepozabno obarvan Mavrični tek. Barvita tekaška pot oz. bolje rečeno atraktivni tekaški poligon s številnimi vmesnimi postojankami, ki bodo vsebovale različne aktivnosti, vse od premagovanja raznovrstnih ovir pa do obmetavanja z barvami je namenjen vsem, ki si želijo aktivno preživeti zadnji majski petek in se pri tem zabavati.


Deli:
Poskrbljeno bo za vse generacije od najmlajših do najstarejših. Pester program s pričetkom ob 17:00 Mavrični tek za otroke, 18:00 atraktivni Mavrični tek za odrasle, ob 19:30 ne zamudite akcije »Največji Mavrični oblak Slovenije« kasneje se bomo pomerili v barvitih igrah brez meja, otroci se bodo sladkali ter se zabavali v Mavrični deželi, ustvarjali v barvitih delavnicah z Nani Barvite Pike ali pa preprosto izrazili svojo domišljijo v svetu barv in smeha. Tako kot lansko leto tudi letos nihče od obiskovalec, tekmovalec ali samo opazovalcev od starosti 0 – 99 let ne bo odšel domov brez pisanega nasmeha na obrazu. Mavrični tek se bo odvijal v bližnji okolici OŠ Tržič, tako da bo pravi spektakel tudi za gledalce in seveda fotografe. Nikakor ne skrbite, barve s katerimi bomo/boste spraviti v smeh in dobro voljo vsakega udeleženca so človeku ter okolju prijazne. Verjetno bomo mavrični še veliko bolj kot lansko leto, a prva prha in prvi dež nas bo očistil in pripeljal nazaj v vsakdanji dan. Nisi ravno prepričan če je dogodek namenjen tebi? Katrx sport vedno poskrbi da se vsak posameznik zabava, počuti domačega in oddide domov zadovoljen – tako da, bodi tekmovalec, spremljevalec, gledalec ali samo firbčni obiskovalec. Se vidimo. Več informacij na www.mavricni-tek.si
S
ledi nam; https://www.facebook.com/mavricni/?pnref=story


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Tržič!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
April 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
21.04.2018 | Kultura
Koncert KD Hiša čez cesto
30.04.2018 | Kultura
Počitniška delavnica za otroke

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo