Logo MojaObčina.si

Tržič

DANES
30°C
14°C
JUTRI
32°C
15°C
3319

Pozor, iščemo Poletavce – poletne bralce!

Poletavci ste lahko vsi, ki ste stari od 7 do 12 let in radi berete. V času poletnih počitnic se pridružite skupini poletnih bralcev in 30 dni vsak dan pol ure berite: knjige, stripe, časopisne članke, revije, recepte.

Konec septembra boste povabljeni na zaključno prireditev, na kateri boste dobili priznanje in majico ter sodelovali v nagradnem žrebanju ‒ glavna nagrada bo elektronski pikado, ki ga podarja podjetje Hervis.


Pol ure branja na dan, prežene dolgčas stran, zato le brž v knjižnico po zgibanko, v katero boste vpisali svoj bralni seznam. Izpolnjenega do 10. septembra 2021 oddajte v knjižnici ali ga pošljite na naslov:

KNJIŽNICA DR. TONETA PRETNARJA

Balos 4, 4290 Tržič

»za Poletavce«


Izpolnjen seznam in svoje podatke lahko pošlješ tudi na e-naslov: 
siktrz@trz.sik.si


Več o projektu in pravilih sodelovanja v nagradnem žrebanju lahko preberete na
poletavci.si


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi