Logo MojaObčina.si
DANES
6°C
-3°C
JUTRI
5°C
-1°C
Oceni objavo

Javno naznanilo o javni razgrnitvi in javni obravnavi osnutka Odloka o spremembah in dopolnitvah Odloka o razglasitvi starega mestnega jedra Tržiča za kulturni in zgodovinski spomenik

Občina Tržič naznanja, da bo od 9. 8. 2023 do vključno 8. 9. 2023 potekala javna razgrnitev osnutka Odloka o spremembah in dopolnitvah Odloka o razglasitvi starega mestnega jedra Tržiča za kulturni in zgodovinski spomenik.

V času javne razgrnitve bo gradivo dostopno na spletni strani Občine Tržič, na oglasni deski Občine Tržič, po predhodni najavi, v času uradnih ur, pa bo mogoč tudi fizični vpogled v gradivo.

30. 8. bo v veliki sejni sobi Občine Tržič organizirana javna obravnava.

V času javne razgrnitve ima javnost možnost podati pripombe, predloge in mnenja k Osnutku Odloka o spremembah in dopolnitvah Odloka o razglasitvi starega mestnega jedra Tržiča za kulturni in zgodovinski spomenik.

Več: https://www.trzic.si/aktualno/javno-naznanilo-o-javni-razgrnitvi.htmlOglejte si tudi