Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 22.08.2018

pretežno jasno
Danes bo sončno. Popoldne in zvečer je možna kakšna ploha ali nevihta. Na Primorskem bo še pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 29 do 34 °C.
15°C | 30°C
četrtek, 21.08.2018
15°C | 31°C
petek, 23.08.2018
16°C | 30°C
sobota, 24.08.2018
15°C | 31°C
nedelja, 25.08.2018
17°C | 25°C
Opozorila
Sreda, 22.8.2018 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
30°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Hop-on Hop-off tudi v Tržiču


TURIZEM, OBČINSKE, LOKALNE SKUPNOSTI, SOSED SOSEDU, DOGODKI

| |
04.07.2018      15:42
A A

Hop-on Hop-off tudi v Tržiču


Po nekaj letih uspešnega obratovanja po nekaterih turističnih krajih na Gorenjskem, poseben turistični avtobus Hop-on Hop-off prihaja tudi v Tržič. Avtobus bo v Tržič pripeljal vsak petek v juliju in avgustu. Prvič že ta petek, 6. julija. Vodenja bodo v angleškem jeziku. Gostje si bodo lahko ob 10.45 ogledali mestno jedro, ob 13.35 pa še Dovžanovo sotesko.


Deli:

Cena dnevne vozovnice na relaciji Bled – Kamp Šobec – Radovljica – Begunje - Tržič - Kovor – Radovljica – Kamp Šobec – Bled, za osebo starejšo od 10 let znaša 8 EUR. Otroci do starosti vključno 10 let v spremstvu staršev pa imajo pravico do brezplačnega prevoza. Vozovnico bodo potniki kupili na avtobusu. Na vožnji bo potnike spremljal lokalni turistični vodnik.


Prvi postanek avtobusa v občini Tržič bo v Brezjah pri Tržiču, kjer je več izhodišč za poti na planine. V Tržiču, starem obrtniškem mestu z ohranjenim jedrom si bodo potniki lahko ogledali staro mestno jedro s Kurnikovo hišo in ostalimi zanimivostmi, obiskali interaktivni Tržiški muzej, vsak petek ob 12. uri pa bo tudi voden ogled Livarstva Mebron. Brezplačno vodenje jih čaka po slikoviti Dovžanovi soteski - dolini z izjemnim geološkim bogastvom, lahko pa se bodo podali po romarski Rožnovenski poti k Baziliki Marije Pomagaj na Brezje.

Redna brezplačna turistična vodenja po mestnem jedru in Dovžanovi soteski bodo lahko koristili tudi gostje nameščeni pri tržiških ponudnikih namestitev.
Priloge:
Neznan tip datoteke
izjava_vidmeglicvodjauradazagospodarstvoindruzbenedejavnostiobcinetrzic.mp3
117159_izjava_vidmeglicvodjauradazagospodarstvoindruzbenedejavnostiobcinetrzic.mp3 (1,34 MB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Tržič? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo