Konec tedna so se na 66. občnem zboru zbrali člani PD KRIŽE. Pohvalijo se lahko s številnimi izjemnimi dosežki, polno udeležbo, dobro voljo, opravljenim letnim pregledom programa dela in smelo začrtano potjo naprej.
Društvo krasi več kot petsto članov, široka in razvejana dejavnost na vseh področjih od dobrega gospodarjenja, varstva narave do skrbi za mlade in malo starejše.
Stane Ficko ga skupaj s sodelavci kot predsednik vodi v izjemnem duhu sodelovanja, prijateljstva, prostovoljnega dela in povezovanja s številnimi društvi po domači občini in Sloveniji. V ospredje smo postavljeni ljudje od najmlajših planincev škratkov do mladincev, ki nabirajo čaj, starih škatel, ki so vse, samo stare ne, rekreativcev pa do neutrudnih markacistov, pripravlajlcev drv in urejevalcev koč z okolico.
Vsem želim veliko delovnih uspehov tudi v nadaljevanju, predvsem pa varnih korakov in prijaznih pozdravnih nasmehov na planinskih poteh.
Oceni objavo
Občni zbor Planinskega društva Križe
Oglejte si tudi
Objavljeno:





