Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 24.06.2018

pretežno oblačno
Popoldne bo spremenljivo oblačno. Nastale bodo posamezne plohe. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 22, na Primorskem do 24 °C.
10°C | 20°C
ponedeljek, 25.06.2018
13°C | 20°C
torek, 26.06.2018
10°C | 22°C
sreda, 27.06.2018
10°C | 21°C
četrtek, 28.06.2018
14°C | 23°C
Opozorila
Nedelja, 24.6.2018 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
20°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

V Jelendolu temeljito obnovili Dom krajanov ......


GOSPODARSTVO, OBČINSKE, LOKALNE SKUPNOSTI, DOGODKI

| |
02.03.2017      8:59
A A

V Jelendolu temeljito obnovili Dom krajanov Jelendol-Dolina


Odprtje prenovljene dvorane in fasade Doma krajanov Jelendol – Dolina bo v soboto, 4. marca 2017, ob 18. uri. Krajšemu kulturnemu programu in predstavitvi investicije bo sledila pogostitev in druženje krajanov.


Deli:

 

V Krajevni skupnosti Jelendol – Dolina, v kateri živi 155 vaščanov, so v zadnjih petih mesecih potekala obnovitvena dela na Domu krajanov. V njem je temeljito prenovljena dvorana, zamenjana elektroinštalacija, peč ter pisarna in sanitarije krajevne skupnosti. Novo podobo je dobila tudi fasada doma.

Občina Tržič je v obnovo v letu 2016 investirala 42.214,73 evrov, nekaj sredstev pa sta prispevali tudi KS Jelendol – Dolina in družina Born.

Predsednik KS Jelendol – Dolina Stojan Štefe poudarja, da je Dom krajanov velikega pomena, saj se v njem zvrsti večina vaških prireditev, občni zbori društev, srečanje gasilcev, srečanje občanov in drugi dogodki.

Z dokončanjem skupnega in programsko obljubljenega projekta je zelo zadovoljen tudi župan Občine Tržič mag. Borut Sajovic. »Pred dnevi mi je krajanka v zahvali sporočila, da je vesela pridobitve, na katero je vas čakala polna štiri desetletja in da smo zdaj z dejanjem pokazali, da z enakomernim razvojem podeželja in malih krajev mislimo resno,« pravi tržiški župan, ki se ob tej priložnosti za pomoč zahvaljuje tako sodelavcem kot tudi donatorici, še posebej pa občinskemu svetniku Janezu  Megliču in svetu Krajevne skupnosti Jelendol – Dolina, na čelu s predsednikom Stojanom Štefetom.

Odprtje prenovljene dvorane in fasade Doma krajanov Jelendol – Dolina bo v soboto, 4. marca 2017, ob 18. uri. Krajšemu kulturnemu programu in predstavitvi investicije bo sledila pogostitev in druženje krajanov.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Tržič? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo