Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 18.11.2018

oblačno
Danes bo v zahodni Sloveniji delno jasno, drugod pretežno oblačno. Predvsem na Kočevskem bo občasno naletaval sneg. Pihal bo vzhodni veter, na Primorskem zmerna do močna burja, ki bo čez dan nekoliko oslabela. Najvišje dnevne temperature bodo od 1 do 5, na Goriškem in ob morju do 10 °C.
0°C | 6°C
ponedeljek, 19.11.2018
2°C | 3°C
torek, 20.11.2018
2°C | 3°C
sreda, 21.11.2018
2°C | 4°C
četrtek, 22.11.2018
3°C | 6°C
Opozorila
Nedelja, 18.11.2018 ob 8h
V nedeljo dopoldne bodo najmočnejši sunki burje predvsem v Vipavski dolini še presegali hitrost 100 km/h.
0°C
6°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

V Jelendolu temeljito obnovili Dom krajanov ......


GOSPODARSTVO, OBČINSKE, LOKALNE SKUPNOSTI, DOGODKI

| |
02.03.2017      8:59
A A

V Jelendolu temeljito obnovili Dom krajanov Jelendol-Dolina


Odprtje prenovljene dvorane in fasade Doma krajanov Jelendol – Dolina bo v soboto, 4. marca 2017, ob 18. uri. Krajšemu kulturnemu programu in predstavitvi investicije bo sledila pogostitev in druženje krajanov.


Deli:

 

V Krajevni skupnosti Jelendol – Dolina, v kateri živi 155 vaščanov, so v zadnjih petih mesecih potekala obnovitvena dela na Domu krajanov. V njem je temeljito prenovljena dvorana, zamenjana elektroinštalacija, peč ter pisarna in sanitarije krajevne skupnosti. Novo podobo je dobila tudi fasada doma.

Občina Tržič je v obnovo v letu 2016 investirala 42.214,73 evrov, nekaj sredstev pa sta prispevali tudi KS Jelendol – Dolina in družina Born.

Predsednik KS Jelendol – Dolina Stojan Štefe poudarja, da je Dom krajanov velikega pomena, saj se v njem zvrsti večina vaških prireditev, občni zbori društev, srečanje gasilcev, srečanje občanov in drugi dogodki.

Z dokončanjem skupnega in programsko obljubljenega projekta je zelo zadovoljen tudi župan Občine Tržič mag. Borut Sajovic. »Pred dnevi mi je krajanka v zahvali sporočila, da je vesela pridobitve, na katero je vas čakala polna štiri desetletja in da smo zdaj z dejanjem pokazali, da z enakomernim razvojem podeželja in malih krajev mislimo resno,« pravi tržiški župan, ki se ob tej priložnosti za pomoč zahvaljuje tako sodelavcem kot tudi donatorici, še posebej pa občinskemu svetniku Janezu  Megliču in svetu Krajevne skupnosti Jelendol – Dolina, na čelu s predsednikom Stojanom Štefetom.

Odprtje prenovljene dvorane in fasade Doma krajanov Jelendol – Dolina bo v soboto, 4. marca 2017, ob 18. uri. Krajšemu kulturnemu programu in predstavitvi investicije bo sledila pogostitev in druženje krajanov.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Tržič? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Tržič
Občina Tržič
TRG SVOBODE 18
Tel:(04) 597 15 10

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo