Logo MojaObčina.si

Tržič

DANES
7°C
-1°C
JUTRI
2°C
0°C
5026

Poletna marketinška kampanija Pejmo po svoji poti

Z julijem smo v TPIC Tržič pričeli s poletno marketinško kampanijo Pejmo po svoji poti s katero želimo tržiško občino predstaviti kot raj za aktivni oddih.

Oglašujemo preko Google in Facebook (https://www.facebook.com/VisitTrzic/) kanalov v Sloveniji, Italiji in Avstriji. Našo spletno stran www.visit-trzic.com smo osvežili z novimi zgodbami, po Sloveniji pa k raziskovanju razkošja poti vabimo z jumbo in mestni plakati z Žanom Koširjem kot promotorjem aktivnega načina življenja. V začetku julija smo v Kranjski Gori, na Bledu in v Ljubljani ob informacijski stojnici izvedli POP-up akcijo z animacijo turistov in obiskovalcev. Promocijski video bo že v kratkem na ogled na YouTubu. Veseli bomo, če ga boste delili tudi vi.

 
Promocijske aktivnosti se bodo nadaljevale jeseni, ko vas bomo povabili na delavnico o razvijanju in trženju turističnih produktov.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij