Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 19.01.2018

oblačno
-1°C | 8°C
sobota, 20.01.2018
-1°C | 6°C
nedelja, 21.01.2018
0°C | 9°C
ponedeljek, 22.01.2018
-4°C | 6°C
torek, 23.01.2018
-3°C | 8°C
Opozorila
Četrtek, 18.1.2018 ob 18h
Zvečer in v prvem delu noči na petek bodo najmočnejši sunki jugozahodnega vetra v višjih legah in po nižinah severovzhodne Slovenije lahko presegali hitrost 70 km/h.
-1°C
8°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Bil je res An flet'n večer v Tržiču


OBČINSKE, DOGODKI

| |
23.03.2015      8:48
A A

Bil je res An flet'n večer v Tržiču


Že dolgo časa v Dvorani tržiških olimpijcev ni bilo tako dobrega vzdušja kot na letošnjem koncertu AN FLET'N VEČER, ki sta ga že petič zapored ob dnevu žena in materinskem dnevu pripravila Občina Tržič in Agencija Media butik.


Marijo Ahačič Pollak je na oder pospremil župan Občine Tržič mag. Borut Sajovic (foto Čebron)
Marijo Ahačič Pollak je na oder pospremil župan Občine Tržič mag. Borut Sajovic (foto Čebron)
Deli:
Razgiban in kvaliteten izbor slovenskih glasbenih izvajalcev je upravičil pričakovanja številnih obiskovalcev, še posebej pa je s svojimi hudomušnimi mislimi in tudi vižami navdušila Mama Manka. Kot je povedala, je sploh prvič nastopila v Tržiču in takoj predlagala, da bi bil v prihodnje dan koncerta An flet'n večer, dela prost dan. Tega župan Občine Tržič mag. Borut Sajovic sicer ni obljubil, ni pa skrival zadovoljstva nad prireditvijo, ki bogati kulturni prostor občine. Kot prvi se je občinstvu predstavil domačin Stiven Rahman, ki je zaslovel v šovu Slovenija ima talent. Povsem v znamenju praznika v Planici so na oder prihiteli Ognjeni muzikanti in med drugim zaigrali tudi planiško himno. Tanjo  Žagar imajo v Tržiču nadvse radi, tokrat je poskrbela za posebno presenečnje in s seboj pripeljala kubanskega prijatelja Lazara Zumeta. Letos mineva 60 let od prve avdicije Marije Ahačič Pollak, Tržičanke in častne občanke Tržiča, ki je napovedala poseben koncert, ki ga bo z Damami domače glasbe v rodnem Tržiču pripravila 11. septebra, vsem mamam v dvorani pa je tudi zapela pesem Želim ti vse najboljše, draga mama. Posebno energijo so na oder prinesli Primorski fantje, občinstvo pa je lepo sprejelo še ene domačine, člane ansambla Zarja. Z njimi sta zapeli tudi Lara in Ema, hčerki članov zasedbe. Večer pa so sklenili Igor in zlati zvoki, ki v zadnjem času precej nastopajo s Fanti s Praprotna. Tudi tokrat smo uživali v sozvočju obeh zasedb. "Bil je res An flet'n večer in veselim se že priprave naslednjega," je misli strnil Boštjan Avsec, direktor Agencije Media butik, ki je imel vse niti večera v svojih rokah.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Tržič? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
19.01.2018
Danes ni dogodkov.
27.01.2018 | Tečaji in delavnice
USTVARJALNA DELAVNICA "BLAGO"

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo