Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.07.2017

pretežno jasno
Ponoči bo zmerno oblačno, zjutraj pa se bo od zahoda jasnilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 12 do 18 stopinj C.
15°C | 30°C
sobota, 29.07.2017
16°C | 31°C
nedelja, 30.07.2017
17°C | 30°C
ponedeljek, 31.07.2017
15°C | 32°C
Opozorila
Četrtek, 27.7.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
30°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Bil je res An flet'n večer v Tržiču


OBČINSKE, DOGODKI

| |
23.03.2015      8:48
A A

Bil je res An flet'n večer v Tržiču


Že dolgo časa v Dvorani tržiških olimpijcev ni bilo tako dobrega vzdušja kot na letošnjem koncertu AN FLET'N VEČER, ki sta ga že petič zapored ob dnevu žena in materinskem dnevu pripravila Občina Tržič in Agencija Media butik.


Marijo Ahačič Pollak je na oder pospremil župan Občine Tržič mag. Borut Sajovic (foto Čebron)
Marijo Ahačič Pollak je na oder pospremil župan Občine Tržič mag. Borut Sajovic (foto Čebron)
Deli:
Razgiban in kvaliteten izbor slovenskih glasbenih izvajalcev je upravičil pričakovanja številnih obiskovalcev, še posebej pa je s svojimi hudomušnimi mislimi in tudi vižami navdušila Mama Manka. Kot je povedala, je sploh prvič nastopila v Tržiču in takoj predlagala, da bi bil v prihodnje dan koncerta An flet'n večer, dela prost dan. Tega župan Občine Tržič mag. Borut Sajovic sicer ni obljubil, ni pa skrival zadovoljstva nad prireditvijo, ki bogati kulturni prostor občine. Kot prvi se je občinstvu predstavil domačin Stiven Rahman, ki je zaslovel v šovu Slovenija ima talent. Povsem v znamenju praznika v Planici so na oder prihiteli Ognjeni muzikanti in med drugim zaigrali tudi planiško himno. Tanjo  Žagar imajo v Tržiču nadvse radi, tokrat je poskrbela za posebno presenečnje in s seboj pripeljala kubanskega prijatelja Lazara Zumeta. Letos mineva 60 let od prve avdicije Marije Ahačič Pollak, Tržičanke in častne občanke Tržiča, ki je napovedala poseben koncert, ki ga bo z Damami domače glasbe v rodnem Tržiču pripravila 11. septebra, vsem mamam v dvorani pa je tudi zapela pesem Želim ti vse najboljše, draga mama. Posebno energijo so na oder prinesli Primorski fantje, občinstvo pa je lepo sprejelo še ene domačine, člane ansambla Zarja. Z njimi sta zapeli tudi Lara in Ema, hčerki članov zasedbe. Večer pa so sklenili Igor in zlati zvoki, ki v zadnjem času precej nastopajo s Fanti s Praprotna. Tudi tokrat smo uživali v sozvočju obeh zasedb. "Bil je res An flet'n večer in veselim se že priprave naslednjega," je misli strnil Boštjan Avsec, direktor Agencije Media butik, ki je imel vse niti večera v svojih rokah.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Tržič? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Tržič
Občina Tržič
TRG SVOBODE 18
Tel:(04) 597 15 10
Koledar dogodkov Preglej vse
Julij 27 28 29 30 31 1 2 3 4 5
03.07. - 31.07.2017 | Tečaji in delavnice
POLETNA JOGA V NARAVI
03.07. - 31.07.2017 | Tečaji in delavnice
POLETNA JOGA V NARAVI

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo