Logo MojaObčina.si

Tržič

DANES
24°C
15°C
JUTRI
26°C
11°C
943

NajPoletavci – najstniški poletni bralci

Ste star/-a od 13 do 16 let? Je dobra knjiga tvoja nepogrešljiva spremljevalka na plaži ali domačem balkonu? Če si na obe vprašanji odgovoril/-a pritrdilno, potem si na dobri poti, da postaneš NajPoletavec.

V knjižnici si izposodi 3 obsežnejše knjige po lastnem izboru. Ko jih prebereš, odklikaj na spletno stran najpoletavci.si (ki bo začela delovati naslednji teden) in v spletni obrazec vpiši njihove naslove ter svoje mnenje o njih – najkasneje do 10. septembra 2021.

V drugi polovici septembra bomo vse NajPoletavce povabili na zaključno prireditev, na kateri boste prejeli priznanja in nagrado.

Več o projektu in pravilih sodelovanja v nagradnem žrebanju lahko preberete na najpoletavci.si

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi