Logo MojaObčina.si

Tržič

DANES
6°C
0°C
JUTRI
5°C
-5°C

Pesem pod milim nebom

V Sebenjah je v petek zvečer sredi vasi odmevala slovenska pesem. Zunanje temperature res niso bile poletne, v srcu pa nam je bilo vsem zelo toplo.

S petjem so nas razveselili člani moškega pevskega zbora KUD Triglav Duplje pod umetniškim vodstvom g. Dejana Herakovića. Zbor letos praznuje 90-letnico aktivnega delovanja. Žal jim je pomladansko praznovanje preprečil novi koronavirus, zato so bili našega povabila še toliko bolj veseli.

 

Program so z recitacijami iz zbirke Slovenske narodne pesmi dr. Karla Štreklja obogatili člani gledališke skupine KD Kruh Križe.

 

Domače gospodinje  so poskrbele, da smo se po končanem koncertu vsi obiskovalci posladkali z dobrotami, saj je kulturni dogodek na vasi tudi odlična priložnost, da poklepetamo s svojimi sosedi in prijatelji. V teh časih seveda na varni razdalji.

 

Vabljeni k nam ponovno 14. avgusta na prireditev Poletni večer pod vaško lipo.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi