Logo MojaObčina.si

Tržič

DANES
10°C
2°C
JUTRI
6°C
7°C

Advent v KS Sebenje

Kot je že tradicionalno, je v KS Sebenje adventni čas poln raznoraznih dogodkov in aktivnosti.
Uvodna prireditev je bila sobotni Vaški sejem. Otroci so izdelovali božične okraske in se razveselili obiska Sv. Miklavža. Starši, dedki in babice pa so se veselili dobrega nakupa na stojnicah ter druženja s prijatelji in znanci ob čaju ali kuhanem vinu.
Ob izteku štiriletnega mandata je svet KS Sebenje podelil zahvale za nesebično pomoč in mnogo prostovoljnih ur opravljenih za dobrobit celotne krajevne skupnosti. Prejemniki zahval so: Lojze Markič, Rajko Teran, Marija Jordan in Tone Lavtar.
Kot se za adventni čas spodobi, središče Sebenj krasi adventni venček, pred Božičem pa bodo na večih mestih po celotni krajevni skupnosti postavljene tudi jaslice. 
Vse skupaj pa vas že sedaj vabimo v Žiganjo vas na  Žive jaslice 2018, ki bodo 21. in 22. decembra.
Obiščite nas, lepo vam bo.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi