Logo MojaObčina.si

Tržič

DANES
1°C
-2°C
JUTRI
3°C
-2°C
Deli

22. marec - svetovni dan voda

22. marca obeležujemo svetovni dan voda. Letos smo v okviru Zbornice komunalnega gospodarstva tudi v Komunali Tržič organizirali prikaz na temo odpadne vode.
V atriju Občine Tržič smo na stojnici mimoidoče ozaveščali o skrbni uporabi kanalizacije ter prikazali, kaj vse ne sodi v kanalizacijski odtok: pripomočki za osebno higieno, uporabljen sanitetni material, nevarni odpadki (zdravila, olja, ...) so le nekateri odpadki, ki tja zagotovo ne sodijo. Povzročijo namreč lahko zamašenost kanalov in s tem razlitje umazane in onesnažene vode v vodotoke oz. stanovanjske objekte.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij