Logo MojaObčina.si

Tržič

DANES
20°C
15°C
JUTRI
24°C
13°C

Glasbeni večer v Tržiškem muzeju z Nuško Drašček

V petek, 6. avgusta 2021, ob 20.30 vabljeni na vrt Tržiškega muzeja na Glasbeni večer z Nuško Drašček.

Nuška Drašček občinstvo navdušuje s svojim glasom ter izredno širokim repertoarjem, ki sega vse od opere, jazza, bluesa, popa, gospela, muzikala, šansona do ljudske glasbe. V projektu "POPOTOVANJE PO SLOVENIJI" Nuška s svojimi glasbeniki potuje po Sloveniji in predstavlja znane ter tudi manj znane pesmi različnih slovenskih pokrajin - od Prekmurja pa vse do Obale. Glasbeniki so ljudske pesmi odeli v sveže aranžmaje, ki v odlični in barviti interpretaciji Nuške Drašček, pianista Blaža Jurjevčiča in tolkalista Vida Ušeničnika zasijejo v povsem novi lepoti.

 

Povezave

www. trzic.si

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi