Logo MojaObčina.si
DANES
22°C
10°C
JUTRI
25°C
10°C
Oceni objavo

Do gradiva vsak trenutek dneva

Bi radi brali, pa nas v času uradnih ur nikakor ne ujamete? Odslej lahko gradivo prevzamete kadarkoli, 24 ur, 7 dni v tednu. 

Če želite uporabiti to storitev, gradivo najprej rezervirajte v COBISS ali mCOBISS in izberite prevzemno mesto paketnik. Ko bo gradivo pripravljeno, boste na svojo mobilno telefonsko številko* prejeli SMS obvestilo in digitalno zvočno kodo za odpiranje vratc paketnika.

*Pozor: V profilu Moj COBISS morate imeti vneseno svojo mobilno telefonsko številko. 

Če ne uporabljate storitve COBISS, se lahko za prevzem gradiva v paketniku dogovorimo po telefonu ali preko elektronske pošte. Gradivo čaka na prevzem 3 dni (72 ur) od trenutka vložitve in pošiljanja sporočila. Za upravljanje s paketnikom, uporabniku ni potrebno nalagati posebne aplikacije – zadošča že telefonska številka. Če uporabnik želi več informacij, pa ima na voljo aplikacija Direct4me, ki je brezplačna.

Oglejte si tudi