Logo MojaObčina.si

Trebnje

JUTRI
17°C
10°C
SRE.
23°C
11°C
Deli

Bi radi združili prijetno s koristnim? Pridite v Jurčkov gozd!

Park Jurčkov gozd se nahaja ob potoku 5, v Trebnjem. Ponuja svež zrak, občutek svobode, paleto možnosti za igro, zabavo, za osvežitev pa izvirni leseni pitnik z vodo.

V parku so  krepilne naprave za odrasle, otroci pa se lahko sprostijo in razvijejo različne spretnosti na številnih igralih.

Zakaj lahko obisk Jurčkovega gozda poveže vašo družino?

Gozd ima največji učinek na zmanjšanje psihičnih težav kot so- rahle depresije, težave z nespečnostjo, visoke deleže stresa, občutke, da ne zmoremo vsega....  Možgani so radi v naravnem okolju in reagirajo tako, da zmanjšajo stresne odzive, zato nas naravno okolje pomirja.

Preživljanja skupnega časa je za marsikatero družino neuresničena želja, če ne celo «misija nemogoče«. Družino sestavljamo mi in odnosi med nami. Do odnosov pa lahko pride le, če imamo čas, da smo skupaj in da se družimo. Jurčkov park pa nam ponuja možnost, da združimo prijetno s koristnim.

Ne smemo pozabiti, na zaščito pred klopi in komarji!!

TIC Trebnje

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi