Logo MojaObčina.si
DANES
26°C
12°C
JUTRI
28°C
12°C
Objava JE POTEKLA dne 05. 06. 2023 00.00 in NI VEČ VIDNA NA PORTALU.
Oceni objavo

PRIPRAVLJALEC VILIČARIST - M/Ž

NAKLADANJE IN RAZKLADANJE KAMIONOV, KOLIČINSKI PREVZEM DOSPELEGA BLAGA IN ZLAGANJE NA ZA TO DOLOČENO PREVZEMNO MESTO, IZVEDBA PRIPRAVE POŠILJK KUPCEM (KOMISIONIRANJE, OZNAČEVANJE, ZAKLJUČEVANJE POŠILJK), ZAGOTAVLJANJE SKLADNOSTI OZNAK NA EMBALAŽI Z VSEBINO, RAZPOREDITVE BLAGA V SKLADIŠČU PO NAČRTU LOGISTIKE V SMISLU NAJBOLJŠE IZKORIŠČENOSTI PROSTORA IN RACIONALNIH NOTRANJIH PRETOKOV, ODGOVORNOST ZA TOČNO PRIPRAVO ODPREME KUPCEM SKLADNO S KUPČEVIM NAROČILOM, ODGOVORNOST ZA TOČNE (KOLIČINSKE) PREVZEME PRISPELEGA BLAGA TER SPROŽITVE LOGISTIČNIH REKLAMACIJ V PRIMERIH ODSTOPANJ, OPRAVLJANJE DRUGEGA DELA PO NAVODILU NADREJENEGA VODJE, KI SO V OKVIRU ZNANJ IN ZMOŽNOSTI DELAVCA.

Trajanje zaposlitve: nedoločen čas

Delovni čas: 40 ur/teden

Preizkusno delo: 6 mes.

Zahtevana izobrazba: osnovnošolska

Alternativna izobrazba: višješolska (prejšnja), višja strokovna

Delovne izkušnje: ni zahtevano

Drugi pogoji: nedoločen čas, 6 mesecev poskusnega dela, poln delovni čas, dvoizmensko delo, vsaj zaključena osnovna šola, želene delovne izkušnje na enakem ali podobnem delovnem mestu, veljaven izpit za viličarja, zmožnost timskega dela.

Kontakt za kandidata:
KRISTINA PEVC
07 34 34 420
kristina.pevc@sep.si
Stari trg 2 A, 8230 MOKRONOG

Način prijave kandidata: kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti

Oglejte si tudi