Logo MojaObčina.si

Trebnje

JUTRI
13°C
-1°C
ČE.
14°C
2°C
4759

VEČER S STAND UP KOMIČARKO LUCIJO ČIROVIĆ

V okviru 6. Praznika korenja se je v petek, 8. 9. 2017, v telovadnici OŠ Veliki Gaber odvijal večer dobre volje, smeha in prijetnega druženja.

Lucija Ćirović, priznana Stand up komičarka, igralka, lutkarica, tekmovalka šova MasterChef in edina ventrilokvistka (trebuhogovorstvo) daleč naokrog je poskrbela za čudovit in zabaven uvod v konec tedna, saj je njen humor dodobra nasmejal obiskovalce.
Je ena od pionirk slovenske Stand up komedije. Poznana je najbolj po seriji TV Dober dan, komediji Moški & ženske.com, kot voditeljica Viktorjev in soustvarjalka otroške oddaje Ribič Pepe. Lik »Fate« pa je najbolj zaznamoval njeno kariero. S humorjem in domačnostjo tega lika je pustila svoj pečat pri vseh generacijah.

Skupaj z Boštjanom Štormanom je ustvarila Gledališče iz desnega žepka, kjer pripravlja predstave za otroke in jih v tem malem potujočem gledališču razveseljuje s svojimi prepletenimi pravljičnimi liki.

Vsestranska Lucija si je z veseljem po prijetnem, nasmejanem večeru vzela čas za obiskovalce, z njimi poklepetala, se fotografirala, ter v našem okolju pustila lep vtis.

Tako smo sklenili še en večer Praznika Korenja v Velikem Gabru.

 

Tekst in foto: Mojca Smolič

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!