Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.07.2018

oblačno
Zvečer in v prvem delu noči se bodo še pojavljale krajevne plohe in nevihte, nekatere bodo lahko močnejše. V drugi polovici noči se bo vreme prehodno umirilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C.
17°C | 24°C
ponedeljek, 21.07.2018
18°C | 30°C
torek, 23.07.2018
17°C | 27°C
sreda, 24.07.2018
15°C | 28°C
četrtek, 25.07.2018
16°C | 28°C
Opozorila
Sobota, 21.7.2018 ob 18h
Do sredine noči na nedeljo bodo možna krajevna neurja.
17°C
24°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

VEČER S STAND UP KOMIČARKO LUCIJO ČIROVIĆ


NOVICE

| |
12.09.2017      21:02
A A

VEČER S STAND UP KOMIČARKO LUCIJO ČIROVIĆ


V okviru 6. Praznika korenja se je v petek, 8. 9. 2017, v telovadnici OŠ Veliki Gaber odvijal večer dobre volje, smeha in prijetnega druženja.


Deli:

Lucija Ćirović, priznana Stand up komičarka, igralka, lutkarica, tekmovalka šova MasterChef in edina ventrilokvistka (trebuhogovorstvo) daleč naokrog je poskrbela za čudovit in zabaven uvod v konec tedna, saj je njen humor dodobra nasmejal obiskovalce.
Je ena od pionirk slovenske Stand up komedije. Poznana je najbolj po seriji TV Dober dan, komediji Moški & ženske.com, kot voditeljica Viktorjev in soustvarjalka otroške oddaje Ribič Pepe. Lik »Fate« pa je najbolj zaznamoval njeno kariero. S humorjem in domačnostjo tega lika je pustila svoj pečat pri vseh generacijah.

Skupaj z Boštjanom Štormanom je ustvarila Gledališče iz desnega žepka, kjer pripravlja predstave za otroke in jih v tem malem potujočem gledališču razveseljuje s svojimi prepletenimi pravljičnimi liki.

Vsestranska Lucija si je z veseljem po prijetnem, nasmejanem večeru vzela čas za obiskovalce, z njimi poklepetala, se fotografirala, ter v našem okolju pustila lep vtis.

Tako smo sklenili še en večer Praznika Korenja v Velikem Gabru.

 

Tekst in foto: Mojca Smolič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Trebnje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!