Logo MojaObčina.si

Trebnje

JUTRI
30°C
17°C
PET.
28°C
16°C
Deli
2564

Turistično društvo Trebnje na sejmu turizma, Alpe - Adria

Vsako leto, se konec januarja, na Gospodarske razstavišču začne sejem turizma Alpe – Adria. Tokratna tema je bil kamping in karavaning. In tako smo trebanjski turisti ponovno predstavljali našo občino med 30.1. in 2.2. na omenjenem sejmu. Obiskovalce sejma najbolj zanimajo pohodne in kolesarske poti, ter turistične kmetije. Česar pa nam v trebanjski občini ne primanjkuje. Vse večji poudarek je na aktivnem in zdravem načinu življenja. Ker pa smo tokrat želeli na sejmu našo občino predstaviti malo drugače, smo na sejem povabili podjetje Pan – Jan, ki je pripravilo nagradno igro – vikend vožnja po naši občini, z njihovim avtomobilom. Tako si bo zmagovalec igre poleg zelenih kotičkov, ogledal tudi sadjarsko kmetijo Uhan in ekološko kmetijo Kukemberger. Hvala podjetju Pan – Jan, sadjarski kmetiji Uhan, ekološki kmetiji Kukemberger, slaščičarni Julija in Ireni Blaznik za sodelovanje.

 

TD Trebnje

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi