Logo MojaObčina.si

Trebnje

JUTRI
25°C
11°C
ČE.
25°C
8°C

TEKMOVANJE STAREJŠIH GASILK IN GASILCEV ZA POKAL GASILSKE REGIJE DOLENJSKA

 

Ta vikend bosta v okviru gasilskih tekmovanj posameznih zvez potekali tudi tekmi starejših gasilk in gasilcev za Pokal Gasilske regije Dolenjska (GRD). Prva tekma bo potekala v soboto, 25. maja 2019, v GZ Šentjernej pri gostiteljih gasilcih v Cerovem Logu, naslednji dan pa v GZ Novo mesto v Prostovoljnem gasilskem društvu (PGD) Brusnice. V pokalno tekmovanje se je prijavilo 17 ekip starejših gasilk in gasilcev iz Gasilske zveze Novo mesto, Šentjernej in Trebnje. Iz trebanjske gasilske zveze bodo v pokalu sodelovale ekipe starejših gasilcev iz PGD Mokronog, Sveti Rok, Velika Loka in Trebnje, iz slednjega društva pa še ekipa starejših gasilk.

Tretja tekma Pokala GRD bo potekala v okviru Tekmovanja Gasilske zveze Trebnje v nedeljo, 2. junija 2019, na Mirni, kjer bodo gostitelji gasilke in gasilci PGD Mirna. Na Mirni bo tako zadnja tekma pokala, kjer bodo znane prve tri ekipe posamezne kategorije 3. tekme ter najboljše tri ekipe posamezne kategorije v seštevku vseh treh tekem za Pokal GRD, za kar jim bodo podeljene medalje in pokali.  

                                                                                                                             Gasilska zveza Trebnje

 

                                                                                             

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi