Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
24°C
13°C
JUTRI
20°C
14°C
Deli
3609

Polona do prve medalje


 

Mlada kegljačica trebanjskega kluba Polona Gregorčič (25) je v paru  z izkušeno Mileno Veber Jarc prvič nastopila na uradnem tekmovanju na prvenstvu Območne kegljaške tekmovalne skupnosti Novo mesto (ki zajema dolenjsko-belokranjsko regijo) v tandem dvojicah in prišla do svojega prvega odličja. Žreb je določil da v kvalifikacijah igrajo proti favorizirani klubski navezi Silva Zupančič in Slavica Hribšek in jih izločile iz tekmovanja. V polfinalu so igrale proti Novomeščankam Marinki Kos in Slavki Prosenik in jih v zaključni igri premagale 2:1 ter se uvrstile v borbo za zlato medaljo. V finalu so dobile Črnomaljke Cvetko in Majo Lamut (mamo in hčerko), sicer standardne igralke belokranjske ekipe in po izenačenem izidu v dvojni igri »Sudden Victory« na koncu izgubile za razliko dveh kegljev.

Ob koncu koledarskega leta so kegljačice zahvaljujejo matični občini za finančno podporo pri izvajanju športnega programa in vsem zvestim navijačem našega športa.

 

Tekst:Mojca Smolič

Foto:Robert Čelič

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi