Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 16.07.2018

pretežno oblačno
Zvečer bo še možna kakšna ploha ali nevihta, ponoči pa se bo ozračje umirilo. Prehodno se bo zjasnilo. Zjutraj pa se bo od zahoda zmerno pooblačilo, po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju okoli 19 °C.
15°C | 28°C
torek, 17.07.2018
16°C | 28°C
sreda, 18.07.2018
15°C | 29°C
četrtek, 19.07.2018
15°C | 29°C
petek, 20.07.2018
14°C | 30°C
Opozorila
Nedelja, 15.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
28°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Polona do prve medalje


ŠPORT

| |
18.01.2018      22:58
A A

Polona do prve medaljez leve Polona, Milena,Cvetka, Maja, Slavka, Marinka, Alenka, Ema (FOTO - Robert Čelič)
z leve Polona, Milena,Cvetka, Maja, Slavka, Marinka, Alenka, Ema (FOTO - Robert Čelič)
Deli:

 

Mlada kegljačica trebanjskega kluba Polona Gregorčič (25) je v paru  z izkušeno Mileno Veber Jarc prvič nastopila na uradnem tekmovanju na prvenstvu Območne kegljaške tekmovalne skupnosti Novo mesto (ki zajema dolenjsko-belokranjsko regijo) v tandem dvojicah in prišla do svojega prvega odličja. Žreb je določil da v kvalifikacijah igrajo proti favorizirani klubski navezi Silva Zupančič in Slavica Hribšek in jih izločile iz tekmovanja. V polfinalu so igrale proti Novomeščankam Marinki Kos in Slavki Prosenik in jih v zaključni igri premagale 2:1 ter se uvrstile v borbo za zlato medaljo. V finalu so dobile Črnomaljke Cvetko in Majo Lamut (mamo in hčerko), sicer standardne igralke belokranjske ekipe in po izenačenem izidu v dvojni igri »Sudden Victory« na koncu izgubile za razliko dveh kegljev.

Ob koncu koledarskega leta so kegljačice zahvaljujejo matični občini za finančno podporo pri izvajanju športnega programa in vsem zvestim navijačem našega športa.

 

Tekst:Mojca Smolič

Foto:Robert Čelič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Trebnje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!