Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.09.2018

pretežno jasno
Zvečer se bodo oblaki posušili in ponoči bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala večinoma šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -3 do 2, ob morju in v krajih z burjo na Primorskem od 4 do 11°C.
1°C | 16°C
četrtek, 27.09.2018
4°C | 21°C
petek, 28.09.2018
5°C | 22°C
sobota, 29.09.2018
10°C | 14°C
nedelja, 30.09.2018
5°C | 16°C
Opozorila
Torek, 25.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
1°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Polona do prve medalje


ŠPORT

| |
18.01.2018      22:58
A A

Polona do prve medaljez leve Polona, Milena,Cvetka, Maja, Slavka, Marinka, Alenka, Ema (FOTO - Robert Čelič)
z leve Polona, Milena,Cvetka, Maja, Slavka, Marinka, Alenka, Ema (FOTO - Robert Čelič)
Deli:

 

Mlada kegljačica trebanjskega kluba Polona Gregorčič (25) je v paru  z izkušeno Mileno Veber Jarc prvič nastopila na uradnem tekmovanju na prvenstvu Območne kegljaške tekmovalne skupnosti Novo mesto (ki zajema dolenjsko-belokranjsko regijo) v tandem dvojicah in prišla do svojega prvega odličja. Žreb je določil da v kvalifikacijah igrajo proti favorizirani klubski navezi Silva Zupančič in Slavica Hribšek in jih izločile iz tekmovanja. V polfinalu so igrale proti Novomeščankam Marinki Kos in Slavki Prosenik in jih v zaključni igri premagale 2:1 ter se uvrstile v borbo za zlato medaljo. V finalu so dobile Črnomaljke Cvetko in Majo Lamut (mamo in hčerko), sicer standardne igralke belokranjske ekipe in po izenačenem izidu v dvojni igri »Sudden Victory« na koncu izgubile za razliko dveh kegljev.

Ob koncu koledarskega leta so kegljačice zahvaljujejo matični občini za finančno podporo pri izvajanju športnega programa in vsem zvestim navijačem našega športa.

 

Tekst:Mojca Smolič

Foto:Robert Čelič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Trebnje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo občanov
Številka: 140
Izšla: 12.07.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.