Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
16°C
10°C
JUTRI
19°C
9°C
3171

NIKA PODRLA 610 KEGLJEV

Najbolj perspektivna trebanjska kegljačica, bivša svetovna kadetska podprvakinja, Nika Radelj (23) je na pripravljalni, prijateljski tekmi proti vrstnicam iz Brežic podrla 610 kegljev in drugič izenačila rekord novomeškega kegljišča Portoval, ki je še vedno v rokah Silve Zupančič.

Izid srečanja je bil 6:2 (3049:2806) za Trebanjke. Z dejstvom da zaradi opravičenih razlogov ni nastopila Jasmina Mišič , kar tri igralke pa so nastopile z bolečinami v hrbtenici in, da je priložnost za nastop dobile še ena mlada, neizkušena igralka, smo z rezultatom več kot zadovoljni,« dodaja trener Niko Goleš.

 

Kot kaže, se Nika počasi vrača nazaj na športne steze in njena forma počasi in vztrajno raste. Upamo, da bo do sledeče tekme že v polni formi in, da nasprotnicam pokaže svoje znanje.

Mojca Smolič

Foto: Niko Goleš

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi