Logo MojaObčina.si
DANES
8°C
3°C
JUTRI
6°C
2°C
8940

Lina uspešno nadaljuje teniško pot

Od zadnjega poročanja o Lininih uspehih se le-ti samo vrstijo drug za drugim. Tako je letos nastopala na Odprtih prvenstvih OP 8−11 let, ki ga organizira Tenis Slovenija in dosegla naslednje rezultate:

TK  Z  SPORT, LJUBLJANA (marec): midi tenis deklice: 1. mesto, tenis do 10 let deklice: 3.−4. mesto. TERME ČATEŽ (april): tenis do 10 let deklice: 2. mesto,

IGRAJMO TENIS, LJUBLJANA (junij): tenis do 10 let deklice: 2. mesto, TK CELJE, CELJE (julij): tenis do 10 let deklice: 3.−4. mesto, TENIS FEST, PORTOROŽ (avgust): tenis do 10 let deklice: 1. mesto, tenis do 11 let deklice: 3.−4. mesto (prvi pokal v tej kategoriji, kjer tekmujejo tudi leto starejše deklice).

»Lino sedaj trenira g. Gregor Šenica, s katerim zelo dobro sodelujeta. Gregor je trener z ogromno strokovnega znanja in bogatimi izkušnjami, zato ji pripravlja zahtevne treninge, jo nenehno spodbuja in motivira, tako da gre z veseljem na vsak trening in tenis resnično obožuje. Še vedno pa ostaja članica Teniškega kluba Krka Otočec.,« je povedala njena mama, Anita.

Želimo ji, da uresniči zastavljene cilje.

Mojca Smolič

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi