Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 16.10.2018

oblačno
Popoldne bo pretežno oblačno. Predvsem v južni polovici Slovenije bodo občasno možne rahle krajevne padavine. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 18, na Primorskem do 21 °C.
10°C | 16°C
sreda, 17.10.2018
11°C | 21°C
četrtek, 18.10.2018
12°C | 21°C
petek, 19.10.2018
11°C | 21°C
sobota, 20.10.2018
9°C | 20°C
Opozorila
Torek, 16.10.2018 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Atletski miting za pokal župana občine ......


ŠPORT

| |
30.08.2017      11:06
A A

Atletski miting za pokal župana občine TrebnjeDeli:

V petek, 25. 8. 2017 se je v okviru prireditve Slovo poletju v Športnem parku odvilo največje letošnje atletsko tekmovanje v Trebnjem. Organizatorji Občina Trebnje, Krajevna skupnost Trebnje in Atletski klub Krka so izvedli atletski miting, na katerem je župan Občine Trebnje podelil pokal za najboljši rezultat mitinga. Pokal je prejel mladi trebanjski atlet Jan Jarc, ki je v teku na 60 metrov za doseženi rezultat 7,3 sekunde prejel 1099 točk.


Na tekmovanju je sodelovalo preko sto tekmovalcev iz atletske sekcije Trebnje, osnovne šole Trebnje in okoliških šol ter iz Atletskega kluba Krka iz Novega mesta. Gledalci so ob atletski stezi spremljali in spodbujali tekmovalce v različnih atletskih disciplinah. V okviru mitinga je bil organiziran tudi atletski troboj za rekreativce, kjer so se tekmovalci in tekmovalke pomerili v suvanju krogle, troskoku z mesta in v teku na 60 metrov. V ženski konkurenci je bila najboljša Brigita Šuštaršič, v moški pa Borut Hočevar.

Na domači atletski prireditvi so atleti iz Trebnjega zasedli kar 18 prvih mest. Največji konkurenti pa so jim bili atleti iz matičnega atletskega kluba Krka. Vsem udeležencem še enkrat iskrene čestitke.

Atletski miting postaja tradicionalen, saj je bil letos izveden že drugič. Tretji atletski miting bo naslednje leto v spomladanskih mesecih, priprave nanj pa so se že pričele.

Mitja Svet, trener atletike


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Trebnje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo občanov
Številka: 140
Izšla: 12.07.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.