Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
16°C
4°C
JUTRI
12°C
1°C
Deli
7401

14. vaške igre v Dobrniču

V soboto, 23. junija 2018, so se na travniku pod novim gasilskim domom v Dobrniču odvijale že 14. igre med vasmi KS Dobrnič, ki jih vsako leto organizira Kulturno turistično društvo Dobrnič. Letos je na igrah sodelovalo 10 ekip iz vasi Krajevne skupnosti Dobrnič, ki so se pomerile v petih igrah, ki so zahtevale od tekmovalcev kar nekaj spretnosti, taktičnega razmišljanja, pa tudi nekaj sreče. Med tekmovalci je vel zdrav tekmovalni duh, ki so ga spodbujali tudi navijači posameznih ekip, sodniki in organizatorji pa so poskrbeli, da je vse teklo pošteno in po vnaprej določenih pravilih. Kljub temu, da je temeljno vodilo iger sodelovanje in prijetno druženje, pa si posamezne ekipe želijo doseči čim boljši rezultat in poseči po enem od pokalov, ki ga osvojijo prve tri uvrščene ekipe. Zmago na letošnjih igrah je osvojila ekipa iz Šahovca, drugo mesto ekipa iz Zagorice, tretje mesto pa ekipa iz Korit. Vse ekipe so za sodelovanje prejele priznanje Kulturno turističnega društva Dobrnič za sodelovanje na igrah. Vsi skupaj smo se na koncu okrepčali in poveselili še na veselici PGD Dobrnič, ki je igram sledila.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi