Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 23.10.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo delno jasno z občasno povečano oblačnostjo, ki jo bo več v vzhodnih krajih. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 9, ob morju okoli 11 °C.
4°C | 16°C
sreda, 24.10.2018
9°C | 21°C
četrtek, 25.10.2018
7°C | 21°C
petek, 26.10.2018
8°C | 20°C
sobota, 27.10.2018
13°C | 20°C
Opozorila
Torek, 23.10.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
16°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

14. vaške igre v Dobrniču


ŠPORT, LOKALNE SKUPNOSTI

| |
27.06.2018      16:00
A A

14. vaške igre v DobrničuDeli:

V soboto, 23. junija 2018, so se na travniku pod novim gasilskim domom v Dobrniču odvijale že 14. igre med vasmi KS Dobrnič, ki jih vsako leto organizira Kulturno turistično društvo Dobrnič. Letos je na igrah sodelovalo 10 ekip iz vasi Krajevne skupnosti Dobrnič, ki so se pomerile v petih igrah, ki so zahtevale od tekmovalcev kar nekaj spretnosti, taktičnega razmišljanja, pa tudi nekaj sreče. Med tekmovalci je vel zdrav tekmovalni duh, ki so ga spodbujali tudi navijači posameznih ekip, sodniki in organizatorji pa so poskrbeli, da je vse teklo pošteno in po vnaprej določenih pravilih. Kljub temu, da je temeljno vodilo iger sodelovanje in prijetno druženje, pa si posamezne ekipe želijo doseči čim boljši rezultat in poseči po enem od pokalov, ki ga osvojijo prve tri uvrščene ekipe. Zmago na letošnjih igrah je osvojila ekipa iz Šahovca, drugo mesto ekipa iz Zagorice, tretje mesto pa ekipa iz Korit. Vse ekipe so za sodelovanje prejele priznanje Kulturno turističnega društva Dobrnič za sodelovanje na igrah. Vsi skupaj smo se na koncu okrepčali in poveselili še na veselici PGD Dobrnič, ki je igram sledila.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KULTURNO TURISTIČNO DRUŠTVO DOBRNIČ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo občanov
Številka: 140
Izšla: 12.07.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.