Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
16°C
-2°C
JUTRI
12°C
-1°C
Deli
1205

Koncert Glasbene šole Trebnje v Dobrniču

Učenci in učitelji Glasbene šole Trebnje so se v nedeljo, 3. junija 2018, že trinajstič zapored predstavili na koncertu v Dobrniču, ki ga tradicionalno organizirata Glasbena šola Trebnje in Kulturno turistično društvo Dobrnič. Tokrat je nastopilo verjetno največje število glasbenikov doslej, mladi glasbeniki in njihovi mentorji pa so nastopili v različnih glasbenih sestavih, od solističnih nastopov na glasbilih do duetov, triov, zasedb pihalcev, godalcev, do velikega godalnega orkestra pod vodstvom maestra Fabianija, ki so se jim pri nekaterih skladbah pridružili še drugi inštrumentalisti. Obiskovalci koncerta so lahko prisluhnili klasičnim, narodnozabavnim in zabavnim melodijam, proti koncu koncerta pa je veliki godalni orkester koncert obogatil še z mogočnimi melodijami iz sveta filmske glasbe in s tem koncert pripeljal do vrhunca ter navdušil zbrano občinstvo. V imenu Kulturno turističnega društva Dobrnič se lepo zahvaljujemo ravnateljici prof. Tatjani Mihelčič Gregorčič za dolgoletno odlično sodelovanje, povezovalcu g. Tilnu Artaču, ki je bil poleg tega tudi mentor nastopajočim in član godalnega orkestra ter vsem učiteljem mentorjem, ki so učence pripravili za nastop in z njimi tudi nastopali. Zahvala tudi vsem številnim nastopajočim glasbenikom in Občini Trebnje, ki je izvedbo koncerta tudi podprla.
T.P.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!