Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 20.10.2018

jasno
Ponoči in zjutraj bo pretežno jasno, zjutraj bo po nižinah megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, na Primorskem ob šibki burji do 12 °C.
8°C | 19°C
nedelja, 21.10.2018
9°C | 13°C
ponedeljek, 22.10.2018
5°C | 15°C
torek, 23.10.2018
5°C | 16°C
Opozorila
Petek, 19.10.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
19°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Koncert Glasbene šole Trebnje v Dobrniču


KULTURA

| |
08.06.2018      14:16
A A

Koncert Glasbene šole Trebnje v DobrničuDeli:

Učenci in učitelji Glasbene šole Trebnje so se v nedeljo, 3. junija 2018, že trinajstič zapored predstavili na koncertu v Dobrniču, ki ga tradicionalno organizirata Glasbena šola Trebnje in Kulturno turistično društvo Dobrnič. Tokrat je nastopilo verjetno največje število glasbenikov doslej, mladi glasbeniki in njihovi mentorji pa so nastopili v različnih glasbenih sestavih, od solističnih nastopov na glasbilih do duetov, triov, zasedb pihalcev, godalcev, do velikega godalnega orkestra pod vodstvom maestra Fabianija, ki so se jim pri nekaterih skladbah pridružili še drugi inštrumentalisti. Obiskovalci koncerta so lahko prisluhnili klasičnim, narodnozabavnim in zabavnim melodijam, proti koncu koncerta pa je veliki godalni orkester koncert obogatil še z mogočnimi melodijami iz sveta filmske glasbe in s tem koncert pripeljal do vrhunca ter navdušil zbrano občinstvo. V imenu Kulturno turističnega društva Dobrnič se lepo zahvaljujemo ravnateljici prof. Tatjani Mihelčič Gregorčič za dolgoletno odlično sodelovanje, povezovalcu g. Tilnu Artaču, ki je bil poleg tega tudi mentor nastopajočim in član godalnega orkestra ter vsem učiteljem mentorjem, ki so učence pripravili za nastop in z njimi tudi nastopali. Zahvala tudi vsem številnim nastopajočim glasbenikom in Občini Trebnje, ki je izvedbo koncerta tudi podprla.
T.P.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KULTURNO TURISTIČNO DRUŠTVO DOBRNIČ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo občanov
Številka: 140
Izšla: 12.07.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.